"Шльопали ушльопки по Софіївській площі": Сенцов розкритикував концерт до Дня Незалежності у Києві

Разом з тим колишній політв'язень назвав "справжнім світом" Марш Захисників України.

Офіційна урочиста церемонія до Дня Незалежності на Софійській площі в Києві наочно демонструє те, що відбувається в голові у президента Володимира Зеленського та його оточення. Відповідну думку висловив колишній в’язень Кремля, режисер Олег Сенцов, передають Патріоти України.

“Шльопали ушльопки по Софіївській площі. Те, що там сталося, дуже добре висвітлює, що відбувається в голові президента, його оточення та їхніх прихильників. Попсовий шабаш з російським присмаком, обіцянки провести парад Перемоги над ворогом за відсутності розуміння, як це може статися, навіть якщо режим тиші протримається сотні років”, – зазначив він.

Разом з тим Сенцов назвав "справжнім світом" Марш Захисників України в Києві,в ході якого військовослужбовцям дякували прості українці.

Найчастіше підроблюють купюри номіналом 200, 500 та 1000 гривень: Банкіри докладно розповіли, як виявити фальшиву - 20 основних ознак (відео)

понеділок, 27 вересень 2021, 0:06

Підроблені купюри в Україні зустрічаються досить часто, і шахраї зазвичай використовують банкноти великого номіналу – 100, 200 і 500 гривень. Як зазначають у Національному банку України, найчастіше підробляють купюру номіналом у 200 гривень зразка 2017...

З архіву ПУ. Свято Воздвиження: Що не можна робити в цей день

неділя, 26 вересень 2021, 23:55

На згадку про хресні страждання Спасителя на Воздвиження дотримується суворого одноденного посту. 27 вересня православні та греко-католики відзначать одне з 12 найбільших свят у році - Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Воно присвя...