"Шльопали ушльопки по Софіївській площі": Сенцов розкритикував концерт до Дня Незалежності у Києві

Разом з тим колишній політв'язень назвав "справжнім світом" Марш Захисників України.

Офіційна урочиста церемонія до Дня Незалежності на Софійській площі в Києві наочно демонструє те, що відбувається в голові у президента Володимира Зеленського та його оточення. Відповідну думку висловив колишній в’язень Кремля, режисер Олег Сенцов, передають Патріоти України.

“Шльопали ушльопки по Софіївській площі. Те, що там сталося, дуже добре висвітлює, що відбувається в голові президента, його оточення та їхніх прихильників. Попсовий шабаш з російським присмаком, обіцянки провести парад Перемоги над ворогом за відсутності розуміння, як це може статися, навіть якщо режим тиші протримається сотні років”, – зазначив він.

Разом з тим Сенцов назвав "справжнім світом" Марш Захисників України в Києві,в ході якого військовослужбовцям дякували прості українці.

"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

понеділок, 10 травень 2021, 6:10

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні. В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збіль...

Пара з Нідерландів першою переїхала в надрукований дім (фото, відео)

понеділок, 10 травень 2021, 5:45

Будинок був зроблений на 3D-принтері. У нідерландському Ейндговені в будинок, зведений з використанням технології 3D-друку заселилося подружжя з Амстердама. Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі з посиланням на NL TIMES, пара отримала ключі від...