У Києві в одному з парків помітили матір, яка гуляє зі своєю дитиною на повідку. Про це пише "***вий Київ", передають Патріоти України.
Очевидці зняли це на відео. На кадрах видно, як жінка гуляє зі своєю дитиною, ймовірно дочкою. Дівчинці приблизно 1,5-2 роки. На спині у неї закріплений повідок, на якому водить її мама. При цьому дитина виглядає здоровою і бігає досить швидко.
"Це ж дитина, а не собака, що за *** ня коїться з цим світом? P.S. У принципі, наручники б теж не завадили, з метою безпеки", - пишуть в мережі.
Далі в мережі провели опитування, в якому впізнавали думку киян. В опитуванні уточнювали думку з приводу побаченого. Варіантів відповіді було дві: "все нормально, нехай мама далі так гуляє, це ж безпека" і "мати збожеволіла". Як видно з відповідей, більшість вважає, що це справа матері і на благо дитині.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...