"Шо за ***ня коїться з цим світом?": У Києві жінка "вигулювала" маленьку дитину на повідку - відео спантеличило мережі

У Києві в одному з парків помітили матір, яка гуляє зі своєю дитиною на повідку. Про це пише "***вий Київ", передають Патріоти України.

Очевидці зняли це на відео. На кадрах видно, як жінка гуляє зі своєю дитиною, ймовірно дочкою. Дівчинці приблизно 1,5-2 роки. На спині у неї закріплений повідок, на якому водить її мама. При цьому дитина виглядає здоровою і бігає досить швидко.

"Це ж дитина, а не собака, що за *** ня коїться з цим світом? P.S. У принципі, наручники б теж не завадили, з метою безпеки", - пишуть в мережі.

Далі в мережі провели опитування, в якому впізнавали думку киян. В опитуванні уточнювали думку з приводу побаченого. Варіантів відповіді було дві: "все нормально, нехай мама далі так гуляє, це ж безпека" і "мати збожеволіла". Як видно з відповідей, більшість вважає, що це справа матері і на благо дитині.

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...