"Шойгу в кадр не вошел, с ним десяток офицеров": Шнуров уїдливо висміяв розваги Путіна в тайзі

Навіть росіяни розуміють, що їхній президент не може "відпочивати на самоті".
Путін і Шойгу. Фото: НТВ.

Лідер російської групи "Ленінград" Сергій Шнуров висміяв відпочинок президента РФ Володимира Путіна в компанії з міністром оборони Сергієм Шойгу. Про це Шнуров написав у себе в Instagram, передають Патріоти України.

Публікуємо його допис повністю і мовою оригінала.

Осень. Как же хорошо! Рыба, утки под прицелом. Шойгу в кадр не вошел, С ним десяток офицеров, Повар, съемочная группа, ФСО в канаве дышит. Тише! Не кричите в рупор! Дайте насладится тишью. Лес листвой своей гудит. А в кустах танки, как лоси. Я люблю побыть один. Как же хорошо, что осень!

Після публікації вірша, журналісти звернулися за коментарем до прес-секретаря Путіна Олександра Пєскова. "Поет має право на своє бачення", - сказав він "Газете.ру" у відповідь на питання, чиправдоподібно Шнуров описав дозвілля російського лідера.

Унікальна система моніторингу: Аваков назвав місто з найнижчим рівнем злочинності в Україні

субота, 14 грудень 2019, 16:45

Найбезпечнішим в криміногенному плані містом у державі є Маріуполь, хоча перед війною він мав великі проблеми із злочинністю. Керівник МВС пояснив, що причиною такого показника є система моніторингу, запроваджена в місті. "Знаєте, де у нас найнижчий рі...

Крупа проросла в ногах: Росіянин змушував сина щодня стояти колінами у гречці

субота, 14 грудень 2019, 16:30

Чоловік з квітня по травень 2019 року «з виховною метою» за найдрібніші провини ставив 8-річного сина дружини колінами у гречку. Зазначається, що чоловік з квітня по травень 2019 року «з виховною метою» за найдрібніші провини ставив 8-річного сина друж...