Шок і відмова всіх органів: Дівчина померла після укусу комара

Через три дні після укусу комара в Таїланді померла 25-річна стюардеса авіакомпанії Thai Lion Air. Організм дівчини відмовився боротися з лихоманкою денге, повідомляють Патріоти України.

До лікаря звернулася вся сім'я дівчини з одними й тими ж скаргами — сильна лихоманка й головні болі. Після обстеження з'ясувалося, що у родичів лихоманка денге. Тільки організм стюардеси не зміг впоратися з вірусом. Після трьох днів сильної лихоманки у неї сталася внутрішня кровотеча, шок й відмова органів. Передача інфекції відбувається разом з укусом комара. Зараз у Таїланді їх дуже багато, бо в країні у самому розпалі сезон дощів.

Лихоманка денге (костоломна лихоманка, суглобова лихоманка, лихоманка жирафів, фінікова хвороба) — гостре трансмісивне вірусне захворювання. Протікає з лихоманкою, інтоксикацією, міалгією, артралгією, висипом і збільшенням лімфатичних вузлів.

При деяких варіантах лихоманки денге розвивається геморагічний синдром. У невеликій кількості випадків захворювання переростає у важку лихоманку денге, що призводить до кровотечі, низького рівня тромбоцитів і "витоку" плазми крові, або синдрому шоку денге, де виникає небезпечно низький кров'яний тиск.

Рада Церков висловилась проти нового муралу зі "Святою Джавеліною" в Києві

середа, 25 травень 2022, 21:47

Українська рада церков обурена назвою та зображенням майбутнього муралу в Києві. Релігійні діячі звернулись до президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка з відповідною заявою, передають Патріоти України. Вони закликають з по...

"Тиждень тому ще ходила у шубі": Слава Камінська розповіла про життя з дітьми та мамою в Нідерландах

середа, 25 травень 2022, 21:00

В ефірі програми Ранок з Україною співачка зізналася, як змінилося її життя за кордоном, передають Патріоти України. Ексучасниця гурту НЕАНГЕЛИ, співачка Слава Камінська на початку війни виїхала з дітьми до Нідерландського селища Нордвейк, бо в Амстерд...