Шок і відмова всіх органів: Дівчина померла після укусу комара

Через три дні після укусу комара в Таїланді померла 25-річна стюардеса авіакомпанії Thai Lion Air. Організм дівчини відмовився боротися з лихоманкою денге, повідомляють Патріоти України.

До лікаря звернулася вся сім'я дівчини з одними й тими ж скаргами — сильна лихоманка й головні болі. Після обстеження з'ясувалося, що у родичів лихоманка денге. Тільки організм стюардеси не зміг впоратися з вірусом. Після трьох днів сильної лихоманки у неї сталася внутрішня кровотеча, шок й відмова органів. Передача інфекції відбувається разом з укусом комара. Зараз у Таїланді їх дуже багато, бо в країні у самому розпалі сезон дощів.

Лихоманка денге (костоломна лихоманка, суглобова лихоманка, лихоманка жирафів, фінікова хвороба) — гостре трансмісивне вірусне захворювання. Протікає з лихоманкою, інтоксикацією, міалгією, артралгією, висипом і збільшенням лімфатичних вузлів.

При деяких варіантах лихоманки денге розвивається геморагічний синдром. У невеликій кількості випадків захворювання переростає у важку лихоманку денге, що призводить до кровотечі, низького рівня тромбоцитів і "витоку" плазми крові, або синдрому шоку денге, де виникає небезпечно низький кров'яний тиск.

Олена Шоптенко розповіла, ким працює за кордоном і чому поки що не готова повернутися до України

субота, 1 квітень 2023, 23:15

Відома хореографиня та переможниця Танців з зірками Олена Шоптенко вже рік проживає з сином Олексієм в Австрії, передають Патріоти України. «Насправді ми й досі - вже рік, не адаптувалися. Син пішов у дитсадок, але не прижився там — мови не розуміє пок...

У Києві екскур'єр Glovo переслідує замовниць та погрожує зґвалтуванням і вбивством (фото)

субота, 1 квітень 2023, 22:48

У Києві вже колишній кур'єр Glovo погрожує зґвалтуванням та вбивством 25-річній дівчині, яка замовила продукти через службу доставки. Віддавши пакунок, хлопець почав стежити за киянкою, дзвонити та писати їй з різних акаунтів, надсилати фото свого стат...