Шокуючий інцидент: У Чехії лікарі переплутали вагітну пацієнтку з хворою та зробили їй аборт

У столиці Чехії, місті Прага, лікарі університетської лікарні "Булівка" помилково провели операцію вагітній пацієнтці та позбавили її дитини, передають Патріоти України.

Співробітники медичної установи переплутали двох жінок азійського походження. Одна з них, вагітна пацієнтка, прийшла до лікарні на плановий огляд, тоді як друга мала намір зробити операцію, яка проводиться при лікуванні захворювання матки. Подібне хірургічне втручання може бути проведене з метою переривання вагітності.

З невідомих причин лікарі переплутали вагітну пацієнтку з хворою та зробили їй операцію. Жінка втратила здорову дитину. Усіх співробітників лікарні, які можуть бути причетні до інциденту, тимчасово усунули від роботи.

У Міністерстві охорони здоров'я Чехії закликали притягнути до відповідальності всіх винних у помилці лікарів. Якщо їхню недбалість буде доведено, лікарня виплатить потерпілій пацієнтці компенсацію. За фактом того, що сталося, проводиться розслідування.

Бізнесмена з Одеси та його сина засудили за спробу... завести раба

четвер, 23 травень 2024, 11:28

Київський районний суд міста Одеси визнав винними одеських підприємців у викраденні людини та вимаганні й засудив їх до п'яти та чотирьох років позбавлення волі, замінивши реальний термін на іспитовий. Як зазначається у вироку суду, підприємці, батьки ...

В Україні знову похолодає: Синоптик розповів, чого чекати

четвер, 23 травень 2024, 11:22

До України ще повернеться похолодання. До кінця травня погодні умови дещо зміняться. Такий прогноз дав синоптик Ігор Кібальчич. За його даними, ближче до вихідних очікується незначне похолодання, а також вітряна погода в більшості південних, східних і ...