Шольц у шоці: "Бабусі Путіна" пообіцяли кожному, хто спалить Leopard, по своїй фірмовій футболці

Німеччина погодилася передати Україні свої танки "Леопард". На це відреагували "загони Путіна". Відповідне відео оприлюднили в соцмережах, повідомляють Патріоти України.

Підстаркуваті росіянки почали погрожувати канцлеру Німеччини.

"Загони Путіна" звернулися до Шольца

"Загони Путіна" звернулися до канцлера Німеччини Олафа Шольца зі звинуваченням, що він буцімто "знову виконує завдання Байдена".

"Ти один з перших, напевно, надсилаєш свої "Леопарди". Інші країни поки думають, чи треба надсилати, чи ні. А ти тут швидко виконуєш завдання. Але зауваж, що твої "Леопарди" відпочивають проти наших танків 90М. Ось ти будеш знищений. Всі вони згорять просто великим полум'ям", – погрожує російська пенсіонерка.

Ба більше, "загони Путіна" пообіцяли кожному, хто спалить "Леопард", подарувати свій мерч – футболку із зображенням кремлівського диктатора Владіміра Путіна і написом "Отряды Путина".

Військовий викупив домашніх тварин, над якими знущалася власниця, чим дуже обурив... зоозахисників

четвер, 21 вересень 2023, 22:54

Український військовий Артур Гаспарян, який воює на Донеччині, відреагував на повідомлення у Мережі про знущання над домашніми тваринами у місті Павлограді, що на Дніпропетровщині. Він приїхав до будинку, де мучили собаку та кішку, і викупив їх у власн...

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...