Шольц у шоці: "Бабусі Путіна" пообіцяли кожному, хто спалить Leopard, по своїй фірмовій футболці

Німеччина погодилася передати Україні свої танки "Леопард". На це відреагували "загони Путіна". Відповідне відео оприлюднили в соцмережах, повідомляють Патріоти України.

Підстаркуваті росіянки почали погрожувати канцлеру Німеччини.

"Загони Путіна" звернулися до Шольца

"Загони Путіна" звернулися до канцлера Німеччини Олафа Шольца зі звинуваченням, що він буцімто "знову виконує завдання Байдена".

"Ти один з перших, напевно, надсилаєш свої "Леопарди". Інші країни поки думають, чи треба надсилати, чи ні. А ти тут швидко виконуєш завдання. Але зауваж, що твої "Леопарди" відпочивають проти наших танків 90М. Ось ти будеш знищений. Всі вони згорять просто великим полум'ям", – погрожує російська пенсіонерка.

Ба більше, "загони Путіна" пообіцяли кожному, хто спалить "Леопард", подарувати свій мерч – футболку із зображенням кремлівського диктатора Владіміра Путіна і написом "Отряды Путина".

"Сказали чекати": Московські "мобіки" поскаржилися, що їм не дають зброю і техніку - за три місяці жодної одиниці

субота, 25 березень 2023, 9:20

Мобілізовані росіяни продовжують скаржитися, що їх кидають без нічого на передову. Черговий окупант нарікає, що три місяці перебуває на фронті без зброї та техніки. Про це повідомив Telegram-канал "Досье Шпиона", який належить співробітнику однієї зі с...

Тарифи на воду підвищать на 5-40%: Чому вартість комунальної послуги у містах буде різною

субота, 25 березень 2023, 9:02

В Україні незабаром планують підвищити тарифи на воду. Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, анонсувала двоетапне подорожчання. Зміна сум у платіжках очікується у квітні та липні, передають Па...