Шон Пенн вручив Зеленському свого "Оскара" як символ віри в Україну (фото)

Американський актор і продюсер Шон Пенн передав статуетку "Оскар" президенту України Володимиру Зеленському, як символ віри в перемогу нашої країни. Про це інформує офіційне інтернет-представництво глави держави, передають Патріоти України.

Президент Зеленський зустрівся з американським актором, кінорежисером, сценаристом і продюсером, лауреатом премії "Оскар" Шоном Пенном, який уже втретє приїздить до України за час повномасштабної війни РФ.

"Американський митець привіз свою статуетку "Оскар" і передав її президентові як символ віри в перемогу нашої країни. Відзнака перебуватиме в Україні до закінчення війни", - пише пресслужба.

Натомість Володимир Зеленський вручив Шону Пенну орден "За заслуги" ІІІ ступеня, яким актора було нагороджено за допомогу в зміцненні міждержавної співпраці, підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та внесок у популяризацію нашої держави у світі.

Зеленський подякував Шону Пенну за увагу й підтримку України та її народу з початку цієї війни.

Також Володимир Зеленський і Шон Пенн відвідали Алею сміливості на столичній площі Конституції, де поруч з іменами багатьох світових лідерів, які допомогли Україні під час повномасштабного вторгнення РФ, є й іменна табличка Шона Пенна.

Глава держави наголосив, що Алея сміливості починається саме з таблички, присвяченої американському актору та режисеру, адже він відвідав Україну в перший день російського вторгнення, 24 лютого, щоб зафіксувати події та донести світові правду про агресію Росії.

"Ми надзвичайно вдячні всім людям, які приїжджали особисто, щоб підтримати Україну й наших громадян. І ми хотіли мати місце, завдяки якому сучасні й майбутні покоління українців пам’ятатимуть тих сміливців, які були з Україною із самого початку", – сказав Зеленський.


Заберуть в першу чергу: Хто з українців підпадає під мобілізацію у жовтні

понеділок, 25 вересень 2023, 8:49

В Україні багато громадян продовжують отримувати повістки від військкоматів. У жовтні мобілізовувати до війська будуть, передають Патріоти України. - придатних та обмежено придатних віком від 27 до 60 років з досвідом військової служби або без нього;....

Отримав перелом та опіки очей: На Дніпропетровщині підлітки познущалися з однолітка

понеділок, 25 вересень 2023, 8:30

У Кривому Розі група підлітків познущалася з хлопця. Внаслідок булінгу він потрапив до лікарні. Про це в соцмережі повідомила працівниця Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Людмила Яблокова, передають ...