
Російський окупант, який 9 травня здався в полон ЗСУ, тепер хоче додому і сподівається потрапити до обмінного списку. Задля цього він у телефонній розмові з дружиною закликає її допомогти. Так, російський окупант закликає дружину разом із рідними інших полонених об’єднатися. Про це свідчить відеозапис телефонної розмови полоненого, опублікований СБУ, передають Патріоти України.
"Треба, щоб ви почали штурмувати нашу частину, де ми служимо, щоб нас подали в списки на обмін. Тому що ми вважаємось як безвісти зниклі. Змовтеся якось і дайте їм по балді", – розповідає дружині окупант.
А побачивши власного сина під час відеодзвінка, полонений починає плакати. "Він та його співслужбовці не замислюються, що від російського вторгнення в Україну вже постраждали безліч українських дітей, а 225 – убито. Окупанта більше турбує власна доля", – зазначили в СБУ. Там додали, що слідчі документують усі покази полоненого, і він відповідатиме за свої дії перед законом.
На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...