Спецслужби деяких країн могли роками стежити за журналістами, активістами й політиками завдяки програмі Pegasus. Цю троянську утиліту розробила ізраїльська фірма NSO Group. Про ймовірне шпигування свідчать результати журналістського розслідування "Проєкт Pegasus". Його опублікували 18 липня низка німецьких ЗМІ, передають Патріоти України.
Журналісти 16 німецьких редакцій (як-от NDR, WDR, Süddeutsche Zeitung, Die Zeit) спільно з правозахисними організаціями (Amnesty International, Forbidden Stories) отримали доступ до списку з 50 тисяч телефонних номерів.
Ідентифікувати власників номерів усіх не вдалося, але приблизно тисячу людей таки встановили. Серед них:
Географія розташування людей, за якими стежили, – величезна: США, Франція, Індія, Марокко, Мексика, Угорщина, Азербайджан та інші країни.
Незалежні фахівці з царини ІТ виявили у наданих їм телефонах сліди програмного забезпечення Pegasus. Компанія NSO Group, яка є його розробником, заявила таке:
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...