"Шрам никуда не денется": Цимбалюк висміяв Росію за провал в Україні (відео)

Український журналіст Роман Цимбалюк підколов Росію, нагадавши, що вона назавжди залишиться для України тільки сусідкою, адже її план з розвалу нашої країни провалився. Тонкий тролінг оккуппантам він влаштував в ефірі радіо "Ехо Москви", передають Патріоти України.

"Дякувати Богу, очевидно, так трапилося, що ми з вами – сусіди. І цей факт не може змінити навіть Володимир Путін. Хоча спроби були. Ви ж хотіли певний період не з Україною сусідити, а з "Новоросією". Але зараз від цього відійшли", – зазначив Цимбалюк.

Разом з тим, додав він, незважаючи на сусідство, Україна ніколи не зможе позбутися від того шраму, який з'явився в її історії після 2014 року. "Шрам нікуди не подінеться. У підручниках українських і російських історія Криму написана по-іншому абсолютно. В українських підручниках Росія є державою-окупанткою української землі", – підкреслив журналіст.

"И в борьбе с зеленым змеем, побеждает змей": Чому СРСР не зміг спортом перемогти пияцтво росіян

вівторок, 7 квітень 2020, 0:30

Громадяни полюбили ранкову гімнастику та спортивні ігри, але не розлюбили пиво та горілку. Пропаганді здорового тіла в СРСР приділяли дуже велику увагу. Але як же так сталося, що звичайний роботяга два тижні гартувався і займався спортом, а два тижні б...

Від 17 000 до 34 000 грн з особи: У Авакова почали масово карати українців без масок на вилиці

вівторок, 7 квітень 2020, 0:13

Вже складено перші адмінпротоколи за появу у громадських місцях без захисних масок на обличчі, повідомляють Патріоти України з посиланням на на сайті Нацполіції. За даними правоохоронців, після посилення карантинних заходів 6 квітня поліція усього скла...