"Шрам никуда не денется": Цимбалюк висміяв Росію за провал в Україні (відео)

Український журналіст Роман Цимбалюк підколов Росію, нагадавши, що вона назавжди залишиться для України тільки сусідкою, адже її план з розвалу нашої країни провалився. Тонкий тролінг оккуппантам він влаштував в ефірі радіо "Ехо Москви", передають Патріоти України.

"Дякувати Богу, очевидно, так трапилося, що ми з вами – сусіди. І цей факт не може змінити навіть Володимир Путін. Хоча спроби були. Ви ж хотіли певний період не з Україною сусідити, а з "Новоросією". Але зараз від цього відійшли", – зазначив Цимбалюк.

Разом з тим, додав він, незважаючи на сусідство, Україна ніколи не зможе позбутися від того шраму, який з'явився в її історії після 2014 року. "Шрам нікуди не подінеться. У підручниках українських і російських історія Криму написана по-іншому абсолютно. В українських підручниках Росія є державою-окупанткою української землі", – підкреслив журналіст.

Хіти тижня. Епатажна дружина ексгравця київського "Динамо" може опинитися у в'язниці

понеділок, 17 лютий 2020, 0:35

Відомий юрист Юрій Юрченко заявив, що дружині колишнього капітана київського "Динамо" Миколи Морозюка Ірині може загрожувати до трьох років в'язниці за виконання гімну України у білизні. Він також зазначив, що людина може бути притягнута до відповідаль...

Відомий волонтер назвав частину українських військових виродками

понеділок, 17 лютий 2020, 0:31

Суперечлива та необережна заява президента в Мюнхені викликала неабиякий резонанс. Юрій Бірюков назвав виродками тих бійців Збройних сил, які голосували на виборах президента за Володимира Зеленського. Такою була реакція Бірюкова на пропозицію Зеленськ...