"Шторм ua" незабаром стане реальністю: Військові поставили умови щодо законопроєкту про мобілізацію ув'язнених, - Малюська

Військові попросили, щоб розробники проєкту виключили з-під можливої мобілізації тих, хто порушував військову дисципліну та вчиняв злочини під час виконання військового обов'язку. Так само вони не хочуть бачити тих, хто вчиняв злочини проти держави.

В Україні мобілізуватимуть засуджених. Відповідний законопроєкт вже незабаром можуть винести на розгляд Верховної Ради. Про це в ефірі телемарафона 10 березня повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

"Я думаю, що наступного тижня законопроєкт буде зареєстрований, а на найближчому засіданні Ради він буде голосуватися в першому читанні й в другому так само. Я очікую, що це буде весною, не пізніше", — наголосив Малюська.

За його словами, в Україні є тисячі засуджених, які хочуть і можуть приєднатися до лав Сил оборони України.

"Військові попросили, щоб ми виключили з-під можливої мобілізації тих, хто порушував військову дисципліну та вчиняв злочини під час виконання військового обов'язку. Так само вони не хочуть бачити тих, хто вчиняв злочини проти держави. Тому такі категорії напевно під мобілізацію не потраплять", — підкреслив міністр.

Денис Малюська сказав, що очікує, що законопроєкт розглянуть оперативно, оскільки жодного депутата, який був би проти нього, він не зустрічав.

"Не всі командири військові готові брати засуджених та ув'язнених до себе, але ми не будемо і не плануємо нікому нав'язувати таких мобілізованих. Скоріш за все, це будуть окремі загони", — пояснив Малюська.

Які країни НАТО готові закрити небо на заході України - список

понеділок, 27 травень 2024, 18:43

Деякі країни НАТО готові розширити підтримку Україні і почати збивати ракети та дрони безпосередньо на українській території. Про це повідомляє Bild. Згідно з даними джерел видання, за розширення допомоги виступають:. Проти розширення підтримки вступаю...

Компенсації за втрачене житло по програмі єВідновлення: Ось чому мешканці постраждалих регіонів залишаються без допомоги

понеділок, 27 травень 2024, 18:33

Люди з Херсонської, Донецької, Харківської та Запорізької областей не можуть отримати компенсації за втрачене житло через труднощі з фіксацією руйнувань у небезпечних зонах, де члени комісій ризикують життям. Незважаючи на успіх програми єВідновлення в...