
Водіїв за певні порушення можуть оштрафувати на великі суми. Наприклад, за водіння без посвідчення, якщо це скоєно вдруге протягом одного року, передбачено штраф у розмірі 40 800 гривень. Це стосується водіїв, яких за рішенням суду позбавлено прав керування транспортними засобами, передають Патріоти України.
Як зазначають експерти «Дорожнього адвоката», раніше штрафні санкції за таке порушення становили 510 гривень, але це не спиняло автовласників. Згодом штраф збільшили до 20 400 гривень. Наслідком повторного порушення є не лише збільшення штрафних санкцій вдвічі — порушника можут позбавати права керування транспортними засобами на 5−7 років.
Втім, якщо після першого порушення водій оскаржить це рішення протягом 10 днів, це зупинить виконання до кінцевого рішення в суді. В такому випадку інспектор не має права винести постанову про друге порушення.
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...
Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...