
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який передбачає суттєве посилення відповідальності для користувачів електросамокатів за порушення правил дорожнього руху, передають Патріоти України.
Документ пропонує запровадити систему покарань, яка залежатиме від кількості вчинених порушень.
Згідно з ініціативою, за перше порушення правил дорожнього руху водієві електросамоката може загрожувати штраф у розмірі 1700 гривень.
У разі повторного порушення сума штрафу збільшиться до 3400 гривень. Крім того, пропонується застосовувати конфіскацію електросамоката.
Найсуворіше покарання передбачене для тих, хто порушить правила втретє. У такому випадку автори законопроєкту пропонують накладати штраф у розмірі 17 тисяч гривень, а також призначати виправні роботи.
Ініціатори законопроєкту пояснюють необхідність таких змін зростанням кількості електросамокатів на дорогах та збільшенням числа аварійних ситуацій за їхньої участі.
Наразі документ перебуває на стадії розгляду. Для набуття чинності він має пройти всі необхідні парламентські процедури та отримати підтримку народних депутатів.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...