
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який передбачає суттєве посилення відповідальності для користувачів електросамокатів за порушення правил дорожнього руху, передають Патріоти України.
Документ пропонує запровадити систему покарань, яка залежатиме від кількості вчинених порушень.
Згідно з ініціативою, за перше порушення правил дорожнього руху водієві електросамоката може загрожувати штраф у розмірі 1700 гривень.
У разі повторного порушення сума штрафу збільшиться до 3400 гривень. Крім того, пропонується застосовувати конфіскацію електросамоката.
Найсуворіше покарання передбачене для тих, хто порушить правила втретє. У такому випадку автори законопроєкту пропонують накладати штраф у розмірі 17 тисяч гривень, а також призначати виправні роботи.
Ініціатори законопроєкту пояснюють необхідність таких змін зростанням кількості електросамокатів на дорогах та збільшенням числа аварійних ситуацій за їхньої участі.
Наразі документ перебуває на стадії розгляду. Для набуття чинності він має пройти всі необхідні парламентські процедури та отримати підтримку народних депутатів.
Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) наказало екіпажу Міжнародної космічної станції підготуватися до евакуації через витік повітря в російському сегменті станції. Про це повідомила речниця NASA Бетані Стівенс ...
У печері Вондерверк на півдні Африки знайшли сліди вогню, занесеного туди давніми представники роду Homo від одного до двох мільйонів років тому. Хоча самостійно добувати вогонь вони ще не могли, знахідки з печери свідчать, що ці пращури людства неодно...