
На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроект, який передбачає значне збільшення штрафів за їзду без паска безпеки. Так, штраф може зрости у 17 разів. Про це повідомляє MMR, передають Патріоти України.
Відповідно до чинного законодавства частина 5 статті 121 Кодексу про адміністративні порушення передбачає штраф за порушення правил користування ременями безпеки в розмірі 51 гривні. Проект закону передбачає, що за дане порушення відтепер можна буде отримати штраф у 850 гривень.
Автори законопроекту очікують, що такий крок дозволить підвищити рівень безпеки на дорогах. До слова, в країнах Євросоюзу штрафи за їзду без паска безпеки значно суворіші. Приміром, в Польщі за непристебнутий пасок безпеки можна отримати штраф у 25 євро, у Німеччині – 30 євро, Чехії – 77 євро і Франції – 135 євро.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...