Штраф може вирости в 17 разів: Українським водіям у Раді готують "сюрприз"

Автори законопроекту очікують, що такий крок дозволить підвищити рівень безпеки на дорогах.

На розгляді у Верховній Раді знаходиться законопроект, який передбачає значне збільшення штрафів за їзду без паска безпеки. Так, штраф може зрости у 17 разів. Про це повідомляє MMR, передають Патріоти України.

Відповідно до чинного законодавства частина 5 статті 121 Кодексу про адміністративні порушення передбачає штраф за порушення правил користування ременями безпеки в розмірі 51 гривні. Проект закону передбачає, що за дане порушення відтепер можна буде отримати штраф у 850 гривень.

Автори законопроекту очікують, що такий крок дозволить підвищити рівень безпеки на дорогах. До слова, в країнах Євросоюзу штрафи за їзду без паска безпеки значно суворіші. Приміром, в Польщі за непристебнутий пасок безпеки можна отримати штраф у 25 євро, у Німеччині – 30 євро, Чехії – 77 євро і Франції – 135 євро.

Знахідки вражають! Археологи виявили в Чорнобилі унікальні артефакти віком 8 тисяч років (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 10:08

У Чорнобильській зоні відчуження археологи виявили унікальні артефакти часів Київської Русі-України, а також набагато більш давні матеріали, які відносяться до епохи неоліту і датуються 5-6 тисячоліттям до нашої ери, передають Патріоти України. Вчені в...

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.