Штрафом не відбудеться: На Січеславщині автомобіліст врізався в машину патрульних та напав на поліцейського

У Першотравенську Дніпропетровської області водій втікаючи допустив зіткнення зі службовим автомобілем поліції, а під час затримання вдарив правоохоронця, зазначають Патріоти України.

"Поліцейські під час патрулювання зафіксували порушення правил дорожнього руху. На перехресті вулиць Ювілейна та Пушкіна водій автомобіля "Opel Vectra" створив аварійну ситуацію. Чоловік проігнорував вимогу правоохоронців зупинитися, натомість збільшив швидкість та спробував втекти", - повідомляє прес-служба Нацполіції.

Порушником виявився 32-річний місцевий житель. Було відкрито провадження за ч.2 ст.345 КК України (погроза або насильство по відношенню до правоохоронців). Затриманому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...