
Днями поліцейські автомобілі "фантоми" розпочнуть стежити за порядком на дорогах України. Про це міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив в ефірі "Інтера", зазначають Патріоти України.
Пряма мова Монастирського: "Автомобіль "фантом" без розпізнавальних знаків і може фіксувати багато об’єктів одночасно. Система передаватиме інформацію — й порушник отримуватиме штраф за перевищення швидкості".
За словами Монастирського, поліцейські автомобілі "фантоми" мають насамперед превентивну функцію.
Він зазначив, що автомобілі "фантоми" фіксуватимуть порушення швидкісного режиму транспортними засобами в обох напрямках дорожнього руху: як у попутному, так і у зворотному.
МВС очікує, що ці "фантоми" покращать ситуацію на дорогах.
Нагадаємо, Юридична компанія Міллер оприлюднила номери чотирьох автівок-"фантомів": КА 0225 СВ, КА 2851 СЕ, КА 2896 СЕ, КА 2096 СЕ. Зазначається, що це Skoda Kodiaq сірого кольору. У них є радари, які моніторитимуть одночасно до 50 цілей.

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...