Штрафи вартістю не вкінець "вбитого" Жигуля: Що чекає українців після повернення техогляду

Якщо українці висловлюватимуть масове невдоволення, існує імовірність, що чутлива до рейтингів влада, відправиттеь дітище Авакова до кошик для сміття. Щодо законопроекту про обов'язковий техогляд громадяни можуть висловитися до 26 березня

Техогляд в Україні збираються повернути на основі законопроекту, який був розроблений Директоратом з безпеки на транспорті Мінінфраструктури. Документ з'явився у відкритому доступі на сайті міністерства, і на стадії знаходиться на стадії обговорення, зазначають Патріоти України.

Так, українці можуть висловитися про нього до 26 березня, в тому числі й внести пропозиції до проекту акта. Для цього можна скористатися електронною поштою aleksandrov@mtu.gov.ua.

Позаплановий техогляд може бути призначений після ДТП, у разі перереєстрації чи переобладнання транспортного засобу.

Крім того, планують запровадити також придорожній техогляд.

Додамо, що стежити за виконанням буде новий орган - Бюро безпеки експлуатації колісних транспортних засобів.

Захворюваність на коронавірус в Україні "застигла" на новій позначці: Статистика МОЗ на 14 липня

вівторок, 14 липень 2020, 9:30

В Україні 14 липня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 54 771. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 600. Про це повідомили в прес-службі РНБО, передають Патріоти України. Загалом в Україні виявили 54 771 випадок к...

Хіти тижня. У Херсоні напівгола дівчина з відкритого люка авто дивувала перехожих (відео)

вівторок, 14 липень 2020, 9:00

На дівчині був надітий тільки купальник... У соцмережі з'явилося відео "гарячої" дівчини, яка вирішила покататися з Таврійського до Острова сидячи у відкритому люку автомобіля, передають Патріоти України.