Штрафи за порушення правил дорожнього руху перестали відображатися в "Дії": Чи варто турбуватися водіям

У додатку "Дія" кілька днів буде недоступним сервіс перегляду та сплати штрафів автофіксації. Повідомляється, що Нацполіція опрацьовує всі нюанси послуги, передають Патріоти України.

«Сьогодні оплата штрафів автофіксації переходить на нові реквізити, що залежать від місця правопорушення. Це означає, що кошти тепер надходитимуть до місцевих бюджетів, а не на один рахунок, як раніше. Тож з 01.02 тимчасово нові штрафи з автофіксації у „Дії“ не надходитимуть. Попереджаємо, щоб у вас не виникло проблем», — йдеться у повідомленні.

Після того, як поліція завершить доопрацювання, нові штрафи відображатимуться у додатку. За оцінками фахівців МВС, на відновлення роботи піде кілька днів.

Розважалися на Алеї Слави загиблим героям: На Одещині порушили справу проти компанії підлітків

вівторок, 26 вересень 2023, 22:54

У селищі Іванівка Одеської області підлітки, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, розважалися на Алеї Слави загиблим героям. Правоохоронці порушили справу, адмінматеріали вже передали до суду. Про це повідомляє Головне управління Національної по...

В Україні планують перевіряти шлюби... на фіктивність

вівторок, 26 вересень 2023, 22:29

В Україні почнуть перевіряти шлюби на предмет фіктивності. Відповідний механізм зараз розробляють у Державній міграційній службі, зазначають Патріоти України. Як пояснила голова ДМСУ Наталія Науменко, це допоможе уникнути схем із набуття іноземцями доз...