Штрафи за порушення правил дорожнього руху перестали відображатися в "Дії": Чи варто турбуватися водіям

У додатку "Дія" кілька днів буде недоступним сервіс перегляду та сплати штрафів автофіксації. Повідомляється, що Нацполіція опрацьовує всі нюанси послуги, передають Патріоти України.

«Сьогодні оплата штрафів автофіксації переходить на нові реквізити, що залежать від місця правопорушення. Це означає, що кошти тепер надходитимуть до місцевих бюджетів, а не на один рахунок, як раніше. Тож з 01.02 тимчасово нові штрафи з автофіксації у „Дії“ не надходитимуть. Попереджаємо, щоб у вас не виникло проблем», — йдеться у повідомленні.

Після того, як поліція завершить доопрацювання, нові штрафи відображатимуться у додатку. За оцінками фахівців МВС, на відновлення роботи піде кілька днів.

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...