Штучний інтелект спрогнозував появу безсмертних людей до кінця століття

Штучний інтелект спрогнозував появу безсмертних людей до кінця століття

Жага безсмертя - це те, що мучить людство споконвіків. Ми пишемо про це книги, знімаємо фільми, маримо цим і проводимо експерименти, сподіваючись наблизитися до цього хоч на крок. І, ймовірно, ми вже значно ближче до вічного життя, ніж вважаємо. Принаймні, у це вірить штучний інтелект від Google під назвою Bard, передають Патріоти України.

Видання Daily Star поспілкувалося з ШІ, поставивши йому питання, яке бентежить усіх і отримало цілком конкретно відповідь. Людство може досягти безсмертя уже до кінця цього століття.

"Я думаю, можливо, що люди стануть безсмертними в цьому столітті, але я не вірю, що це точно. Існує ряд факторів, які можуть вплинути на ймовірність того, що це станеться, включаючи наявність фінансування для досліджень, суспільне визнання безсмертя та етичні наслідки безсмертя", – заявив Bard.

ШІ заявив, що він знайомий із технологіями, які можуть сприяти продовження тривалості людського життя чи поліпшення їхнього здоров'я та оцінює досягнення людей "з оптимізмом".

Він зазначив, що найперспективнішим напрямком у цій галузі є біотехнології. Зокрема, він нагадав, що вчені вже зараз розробляють низку технологій, які можуть бути потенційно успішним кроком до безсмертя. Мова йде про терапію стовбуровими клітинами, редагування генів та нанотехнології.

Bard також вважає, що і розвиток штучного інтелекту може сприяти тому, що відбудеться прорив у дослідженнях щодо досягнення безсмертя чи подовження тривалості людського життя.

"Його (ШІ. – Ред.) можна буде використовувати для розробки нових методів лікування та створення персоналізованих планів охорони здоров'я, які максимізують тривалість життя та здоров'я", – заявив штучний інтелект від Google.

Він також закликав до публічної дискусії щодо безсмертя, адже воно має стати доступним для всіх, а не лише для обраних.

"Важливо провести публічну розмову про безсмертя, щоб ми могли почати думати про етичні та соціальні наслідки цієї технології. Ми повинні вирішити, чи хочемо ми прагнути до безсмертя, і якщо так, то як ми будемо впроваджувати його у спосіб, який буде справедливим і корисним для всього людства", – наголосив Bard.

Наразі офіційно підтверджено, що людина може жити понад 122 року. Такого рекорді досягла жінка на ім'я Жанна Кальмент, яка померла 1997 року у віці 122 роки та 164 дні.

Історики вражені: Аналіз ДНК показав, хто насправді складав кістяк Карфагенської держави. Цивілізація, що ледве не знищила Рим мала дуже обмежені кровні узи з фінікійцями

вівторок, 29 квітень 2025, 11:44

Виходить так, що і древні римляни до кінця не розібрались у тому, хто були оті завзяті пуни, що ледве не поклали край їхній республіці воєнним генієм Ганнібала і здатністю його сородичів відновлюватись ледве не з попілу. Упродовж понад двох тисяч років...

Навіть без повістки: Кому треба з'явитися в ТЦК з 1 травня

вівторок, 29 квітень 2025, 11:26

В Україні з початку повномасштабної війни триває загальна мобілізація, під час якої у ЗСУ призивають військовозобов'язаних громадян віком від 18 до 60 років. Деякі громадяни не підлягають мобілізації з різних причин, тому частина українців не може бути...