"Шукайте мене на Мальдівах": Слідчий київської Нацполіції "загубив" вилучені 1,2 млн грн і відразу звільнився

Зараз прокуратура вирішує питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Колишньому слідчому Голосіївського управління Нацполіції Києва повідомили про підозру у службовій недбалості за фактом «втрати» їм вилучених 1,2 млн грн. Про це повідомила прес-служба Офісу генпрокурора, передають Патріоти України.

«За даними слідства, в 2018 році співробітник поліції, проводячи досудове розслідування у кримінальному виробництві, вилучив під час обшуку на одному з підприємств 1,2 млн грн. В порушення вимог законодавства, слідчий не забезпечив їх належне зберігання, що призвело до їх втрати», – розповіли в Генпрокуратурі.

Повідомляється, що після цього інциденту правоохоронець звільнився. Зараз прокуратура вирішує питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Чоловіка звинуватили у службовій недбалості з тяжкими наслідками (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). Санкція за цю статтю передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.


Вкажуть на двері: В одній із країн ЄС хочуть анулювати дозволи на проживання частині українських чоловіків

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:30

Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...

На Івано-Франківщині чоловік з інвалідністю III групи не прийшов за повісткою до ТЦК й отримав тюремний строк: У чому причина

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:23

Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...