
Мешканка села Шевченкове на півдні Одеської області знайшла на смітнику матрац, усередині якого була зашита велика сума грошей. Незважаючи на бідність, вона не привласнила знайдений скарб собі, а віддала його до місцевої церкви – в Іоанно-Богословський храм УПЦ МП, повідомляють Патріоти України.
Точна сума знайдених грошей невідома. За словами місцевих жителів, це "не мільйон, але сума пристойна". "Наш батюшка Василь оголосив у церкві, що якщо знайдеться господар, нехай прийде і гроші повернуть. Але господаря в живих уже немає, а ті, кому дісталося його майно і різні пожитки, відвезли це все на смітник і про гроші навіть не знали, тому й викинули їх разом із мотлохом", – розповіли місцеві жителі.
За свідченням сусідів, жінка, яка знайшла гроші, дуже чесна і богобоязлива, але дуже бідна. На місцеве сміттєзвалище вона ходить збирати речі або залишки викинутих продуктів – цибулі, картоплі тощо. Місцеві жителі вже попросили настоятеля храму віддати гроші жінці, яка їх знайшла, щоб вона витратила всю суму на власні потреби.
Зі свого боку у храмі повідомили, що на знайдений скарб не претендують, а найближчим часом зберуть Раду церкви, запросять туди сім'ю, що знайшла гроші, і на ній вирішать, що з ними робити.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...