
У приватній клініці в Києві під час приймання в стоматолога помер 7-річний хлопчик. Дитині стало погано після введення наркозу. Про це повідомили у пресслужбі столичної поліції, передають Патріоти України.
"Поліцейські встановлюють обставини смерті семирічного хлопчика у столичній приватній клініці За попередньою інформацією, у дитини зупинилося серце після введення йому наркозу у лікаря-стоматолога", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що на місці працювала бригада швидкої медичної допомоги. Лікарі протягом двох годин намагалися реанімувати хлопчика. Втім, дитина померла.
Наразі на місці працюють слідчо-оперативні групи Святошинського управління поліції та столичного главку, судово-медичний експерт та працівники ювенальної поліції. Обставини події з’ясовуються.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...