Шизофренічна пунктуація: Як крапки та коми можуть видати психічно хвору людину

Діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець, але є нюанси, на які варто звернути увагу.

Виявляється, не тільки за почерком можна судити про сутність людини. На думку фахівців, психічні розлади може видати й те, як людина розставляє розділові знаки. Так, у психіатрів навіть є діагноз, що позначає таке захворювання, іменований шизофренічною пунктуацією, зазначають Патріоти України.

На думку графологів, якщо людина ставить крапки замість ком, вона, швидше за все, має чітке, добре структуроване мислення. Використання крапки з комою може характеризувати людину як педантичну, яка прагне точно передати інформацію.

Часте вживання знаків оклику на письмі говорить про "гарячий" темперамент, знаків питання – про невпевненість у собі.

Перераховані вище особливості належать до області психології. Однак є й такі ознаки розстановки розділових знаків, які можуть свідчити про наявність психічних розладів, зокрема, про так звану "шизофренічну пунктуацію".

Так, психічно хвору людину можуть видати три крапки, якщо вона використовує короткі нескладні речення, що рясніють цим знаком пунктуації. Довгі й химерні речення, у яких замість інших знаків пунктуації людина активно використовує три крапки, також говорять про психічний розлад.

Зазначимо, що діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець. Буває, що великою кількістю крапок людина просто намагається приховати те, що вона недостатньо грамотна. Але не виключено також, що це може бути ознакою початку захворювання на шизофренію.

Хіти тижня. Як аптеки наживаються на українцях під час карантину (фото)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 1:00

У мережі показали обурливе фото того, як в українських аптеках наживаються на жителях України. Про це написав у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України. Автор звернув увагу на антисептик в одній із аптек Білої Церкви, на ціннику...

Коронавірусний біс у ребро: 77-річний американський мільярдер вирішив ізолюватись на своїй шикарній яхті з топ-моделями

п’ятниця, 3 квітень 2020, 0:32

Девід Геффен вирішив перечекати неспокійні часи на своїй 150-метровій яхті Rising Sun. Введений режим самоізоляції багатьох людей змусив поміняти звичний розпорядок, але для деяких явно не став приводом відмовлятися від розкішного життя, зазначають Пат...