"Сябри, ми з вами!": На мерії Львова вивісили червоно-білий прапор Білорусі (фото)

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що неприпустимо бити мирних людей і кидати їх за ґрати.

Мерія Львова в знак солідарності з білоруським народом і його протестами за чесні вибори вивісила неофіційний прапор Білорусі з гербом "Погоня", інформують Патріоти України.

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що неприпустимо бити мирних людей і кидати їх за ґрати. "Бажаємо білорусам твердості, щоб вони перемагали і Білорусь була сильною і вільною. Сябри, ми з вами!" - заявив Садовий.

Джерело: ВВС Україна

У Нідерландах винайшли живу еко-труну: Тіло в ній розкладається за пару років (фото)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:30

Зараз вчені вивчають вплив нових трун на якість ґрунту. Вони сподіваються, що їх дослідження допоможуть переконати місцеву владу використовувати їх розробку. Вчений з Нідерландів розробив екологічні живі труни з грибів, які сприяють швидкому розкладанн...

Знову мирні люди – розмінна монета: спецслужби «ЛНР» та «ДНР» затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".