Сік чи кислота: На Закарпатті дівчина опинилась в реанімації після ковтка напою у кафе

Випила сік і опинилася у реанімації - на Закарпатті 22-річна жінка дістала опіки язика, стравоходу та шлунка після ковтка бузинового напою. Її чоловік теж обпік губи та язик. Подружжя ласувало соком місцевого виробника і саме на нього покладає провину. Те, що напій містив шкідливу кислоту, сам виробник заперечує. То хто винен у тому, що жінка опинилася у лікарні, йдеться в ТСН, передають Патріоти України.

На відео з камер спостереження ресторану видно, як офіціантка несе замовлення за столик – дві пляшки бузинового напою та склянки. Дівчина робить кілька ковтків та у сльозах вибігає.

"Почала пищати і вибігла одразу ж у вбиральню промивати рот. Це була якась кислота", – розповідає чоловік потерпілої Віктор Шванда.

Його дружина – 22-річна Катерина Пухніченко нині у реанімації з обпеченим язиком, стравоходом та шлунком. Сам чоловік дістав легші опіки – встиг відпити зі склянки зовсім небагато.

В закладі, де все сталося, переконують – напій був у заводських пляшках. Їх не відкривали, подавали закритими.

"Відкрила блок, він був повністю закритим. Взяла звідти дві пляшечки і принесла людям. Будь-який сік, окрім літрового, подається людям у закритому вигляді і окремо подається склянка", – запевняє офіціантка

Те, що пляшки були закритими, каже і чоловік Катерини. Він впевнений, що всередині була кислота. Звинувачує виробника. Але в компанії усі звинувачення відкидають.

"Жодної помилки з нашої сторони не може бути. Під час технологічної виготовлення цієї продукції, неможливо виготовити одну банку окремо. Якби це була серійна помилка, вона б давно вже виплила", – каже директор компанії з виробництва напою Ярослав Фуглевич.

Чоловік твердить, продукцію реалізовують не тільки в Україні, а й у Європі та Сполучених Штатах. Мають сертифікати якості."Багато разів нашу продукцію обстежували за кордоном. І підтвердили нашу високу якість", – запевнив він.

Потерпіле подружжя звернулось до поліції, там відкрили провадження. Тепер чекають результатів експертизи тих самих пляшок, з яких пили чоловік з дружиною.

"Ми вилучили залишки цієї рідини, яку вживала потерпіла, вона буде скерована експертам для дослідження – для того, щоб встановити її вміст", – розповіли у поліції.

Потерпіла дівчина чотири доби провела у реанімації, нині її перевели у хірургічне відділення. Поки триває слідство, лікарі від коментарів утримуються. Кажуть лише, що попереду у пацієнтки тривале лікування. Аби притягнути винних до відповідальності, чоловік Катерини готує позов до суду.

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...