Сім'я була сенсом його життя: На Закарпатті в моторошній ДТП загинув батько 16 дітей (фото)

Михайло Герич довгий час працював на машині, на якій потрапив в ДТП і загинув.

У салоні автомобіля, який 27 січня розчавив потяг на Закарпатті, загинув багатодітний батько. Про це повідомляє ресурс "Тячів news", передають Патріоти України.

Сім'янина Михайла Івановича Герича з Тячівського району добре знали не тільки в його рідному селі, а й у всій Україні. Чоловік був прикладом міцних сімейних відносин і доброчесного виховання дітей.

У нього залишилися дружина Юлина Михайлівна і 16 дітей: 11 синів і 5 дочок. Про загиблого кажуть, що його сім'я була сенсом життя для Михайла. Він все життя працював не покладаючи рук, і намагався забезпечувати сім'ю, ставив дітей на ноги, був віруючою, сумлінною і працелюбною людиною.

Михайло довгий час працював на машині, на якій потрапив в ДТП і загинув. Один з його синів в цей час перебував з ним в кабіні. Зараз він знаходиться у важкому стані в Тячівській районній лікарні.

Його кров на руках Росії: У Радбезі ООН показали фото юнака, убитого в бою біля Золотого

середа, 19 лютий 2020, 8:14

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця на засіданні Ради безпеки ООН продемонстрував фото 22-річного бійця ЗСУ Максима Хитайлова, який загинув 18 лютого в результаті ворожої атаки на Донбасі, передають Патріоти України. . "Росія на...

Кермо ставили ззаду автомобіля: У мережі з'явилися фото унікального УАЗика радянських часів

середа, 19 лютий 2020, 7:30

Чому кермо було розташований в задній частині автомобіля? Про це розповіли цілу історію. Нещодавно в мережі спливло архівне фото радянського автомобіля УАЗ, у якого кермо було розташоване позаду. Але, нічого незвичайного в цьому немає. Подібні автомобі...