Сім'я залишилась "голими та босими": У відомого ветерана АТО повністю згорів будинок

У ветерана війни на Донбасі і командира батальйону патрульної поліції в місті Біла Церква Василя Коряка згорів будинок. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Коряк підкреслив, що будинок не підпалили, він згорів у результаті короткого замикання в сараї, який стояв впритул до житлової будівлі.

“Напишу одразу сюди і всім. Будинок згорів, вчора ввечері, ми не спали ще. Замикання проводки в сараї (який був впритул до будинку), коли я вискочив, вже нічого не зміг зробити зі своїми трьома вогнегасниками. Не диверсія і не підпал, точно”, – йдеться в повідомленні.

За його словами, ніхто не постраждав, з дому вдалося винести документи, зброю і частину особистих речей. Також вдалося відігнати машини. Він із дружиною і дітьми зараз живе в сусідньому будинку у батьків.

“І я ніколи такого не робив, але тут прошу допомоги. 4149439311489847, Коряк Тетяна (мама)”, – додав ветеран АТО.

Про подію також написав друг Коряка, підписаний у Facebook як Мартін Брест, зазначивши, що речей у сім’ї залишилося небагато і допомога дуже потрібна.

“Я не знаю, що ще сказати. Потрібна допомога. Дуже потрібна. Приват 4149497869025843, Олег Болдирєв”, – йдеться в пості.

Хіти тижня. Думав, що сусіди зрадіють, але натомість почув невдоволення: Ветеран АТО витратив понад 100 тис. гривень премії на ремонт під'їзду в будинку (відео)

субота, 7 грудень 2019, 17:30

Микола Маланіч отримав премію від мерії і витратив її на ремонт під'їзду львівської багатоповерхівки, де він живе разом зі своєю сім'єю. Чоловік самостійно профінансував ремонт. Завдяки йому в під'їзді встановили нову плитку, пандус, поручні, а також к...

Розгадано ще одну таємницю Мамай-гори: У Запоріжжі відреставрували унікальний золотий меч, який виготовили для скіфського царя, або дуже знатного воїна

субота, 7 грудень 2019, 17:25

Середня довжина скіфського меча, — 40—60 смм, ширина — 4,5 — 6 см. Парадні екземпляри мали обтягнуті золотим листом руків'я та піхви, прикрашені зображеннями у звіриному стилі, однак дозволити собі таку розкіш могли лише дуже знатні воїни. Разом з акін...