Сімпсони показали, яким буде 2021 рік, і люди моляться, щоб цього разу автори промахнулися

1 листопада на екрани вийшла 4 серія 32 сезону "Сімпсонів" з назвою "Будиночок жахів на дереві". У ній автори мультсеріалу показали апокаліпсис, який зруйнував місто Спрінгфілд у 2021 році. І все б нічого, от тільки фанам не смішно, всі ми знаємо, як "Сімпсони" вже неодноразово пророкували майбутнє, передають Патріоти України.

"Будиночок жахів на дереві" - хелловінський епізод серіалу, в якому жителі Спрінгфілда обирають нового президента США. За сюжетом Мардж закликає Гомера проголосувати, але він засинає в гамаку і пропускає вибори. "Та що може статися", - розводить він руками у відповідь на обурення дружини, але виявляється неправий.

Уже в наступних сценах глядачі бачать напівзруйнований і охоплений вогнем Спрінгфілд. Над містом проносяться вершники Апокаліпсису - Мор, Війна та Голод, а четвертий несе прапор "Будиночка жахів". Події нібито відбуваються у січні 2021 року.

"Вийшла нова серія "Сімпсонів", і там йдеться, що в січні 2021 року зійдуть чотири вершники Апокаліпсису... Ха-ха-ха, а я ще сподівалася..." - зазначили в Twitter.

"Ні, дякую. Ми пам'ятаємо, як обрали Трампа, і як з'явився коронавірус", - додали в коментарях. Деякі глядачі виявилися більш скептичними і нагадали, що "Сімпсони" неодноразово помилялися в своїх "прогнозах".

Джерело: Апостроф

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...