Сімпсони показали, яким буде 2021 рік, і люди моляться, щоб цього разу автори промахнулися

1 листопада на екрани вийшла 4 серія 32 сезону "Сімпсонів" з назвою "Будиночок жахів на дереві". У ній автори мультсеріалу показали апокаліпсис, який зруйнував місто Спрінгфілд у 2021 році. І все б нічого, от тільки фанам не смішно, всі ми знаємо, як "Сімпсони" вже неодноразово пророкували майбутнє, передають Патріоти України.

"Будиночок жахів на дереві" - хелловінський епізод серіалу, в якому жителі Спрінгфілда обирають нового президента США. За сюжетом Мардж закликає Гомера проголосувати, але він засинає в гамаку і пропускає вибори. "Та що може статися", - розводить він руками у відповідь на обурення дружини, але виявляється неправий.

Уже в наступних сценах глядачі бачать напівзруйнований і охоплений вогнем Спрінгфілд. Над містом проносяться вершники Апокаліпсису - Мор, Війна та Голод, а четвертий несе прапор "Будиночка жахів". Події нібито відбуваються у січні 2021 року.

"Вийшла нова серія "Сімпсонів", і там йдеться, що в січні 2021 року зійдуть чотири вершники Апокаліпсису... Ха-ха-ха, а я ще сподівалася..." - зазначили в Twitter.

"Ні, дякую. Ми пам'ятаємо, як обрали Трампа, і як з'явився коронавірус", - додали в коментарях. Деякі глядачі виявилися більш скептичними і нагадали, що "Сімпсони" неодноразово помилялися в своїх "прогнозах".

Джерело: Апостроф

Краса і багатство потрібні не всім: Вчені назвали риси, які визначають привабливість людини

середа, 17 квітень 2024, 6:47

Інтелект та доброта - риси, що найбільше подобаються представникам обох статей. Такого висновку дійшли вчені з Бразилії, які провели дослідження серед 778 чоловіків і жінок, передають Патріоти України. Результати опублікували на сторінках видання Archi...

Українцям помітно підвищили пенсії: Гетьманцев пояснив, чому така статистика не привід для радості

середа, 17 квітень 2024, 6:30

У першому кварталі 2024 року середня пенсія в Україні зросла на 9,6% (+505 грн) порівняно з аналогічним періодом минулого року, досягнувши 5743,3 грн. Незважаючи на це зростання, голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Дани...