
Вранці в четвер, 26 листопада, на пляжі Ланжерон в Одесі знайшли удава, ймовірно, тварина втекла від господаря, передають Патріоти України.
Змію біля одного зі спусків в море помітила одеситка Неллі Каспер під час ранкового купання. Врятовану рептилію передали співробітникам дельфінарію. «Це звичайний удав, причому дуже невеликого розміру. Ніякої загрози він не становить. Звідки він там узявся - незрозуміло», - розповів Думській директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.
За словами фахівця, удав втік від господаря зовсім недавно, в іншому випадку, він би загинув на вулиці від переохолодження. «Зараз удаву на вулиці дуже холодно, він може загинути від переохолодження. Він холоднокровний і тому дуже швидко замерзає. Для його утримання потрібні спеціальні умови», - розповів Бєляков.


Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...
У центрі Чумацького Шляху було виявлено три групи дивних зірок, які знаходяться поблизу центральної чорної діри Стрілець A*. Усі ці зірки відрізняються одна від одної, рухаються по-різному, але мають схожий вік. Астрономи дійшли висновку, що поведінку ...