
Вранці в четвер, 26 листопада, на пляжі Ланжерон в Одесі знайшли удава, ймовірно, тварина втекла від господаря, передають Патріоти України.
Змію біля одного зі спусків в море помітила одеситка Неллі Каспер під час ранкового купання. Врятовану рептилію передали співробітникам дельфінарію. «Це звичайний удав, причому дуже невеликого розміру. Ніякої загрози він не становить. Звідки він там узявся - незрозуміло», - розповів Думській директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.
За словами фахівця, удав втік від господаря зовсім недавно, в іншому випадку, він би загинув на вулиці від переохолодження. «Зараз удаву на вулиці дуже холодно, він може загинути від переохолодження. Він холоднокровний і тому дуже швидко замерзає. Для його утримання потрібні спеціальні умови», - розповів Бєляков.


Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...