
Вранці в четвер, 26 листопада, на пляжі Ланжерон в Одесі знайшли удава, ймовірно, тварина втекла від господаря, передають Патріоти України.
Змію біля одного зі спусків в море помітила одеситка Неллі Каспер під час ранкового купання. Врятовану рептилію передали співробітникам дельфінарію. «Це звичайний удав, причому дуже невеликого розміру. Ніякої загрози він не становить. Звідки він там узявся - незрозуміло», - розповів Думській директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.
За словами фахівця, удав втік від господаря зовсім недавно, в іншому випадку, він би загинув на вулиці від переохолодження. «Зараз удаву на вулиці дуже холодно, він може загинути від переохолодження. Він холоднокровний і тому дуже швидко замерзає. Для його утримання потрібні спеціальні умови», - розповів Бєляков.


Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...