
Вранці в четвер, 26 листопада, на пляжі Ланжерон в Одесі знайшли удава, ймовірно, тварина втекла від господаря, передають Патріоти України.
Змію біля одного зі спусків в море помітила одеситка Неллі Каспер під час ранкового купання. Врятовану рептилію передали співробітникам дельфінарію. «Це звичайний удав, причому дуже невеликого розміру. Ніякої загрози він не становить. Звідки він там узявся - незрозуміло», - розповів Думській директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.
За словами фахівця, удав втік від господаря зовсім недавно, в іншому випадку, він би загинув на вулиці від переохолодження. «Зараз удаву на вулиці дуже холодно, він може загинути від переохолодження. Він холоднокровний і тому дуже швидко замерзає. Для його утримання потрібні спеціальні умови», - розповів Бєляков.


Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...