
Вранці в четвер, 26 листопада, на пляжі Ланжерон в Одесі знайшли удава, ймовірно, тварина втекла від господаря, передають Патріоти України.
Змію біля одного зі спусків в море помітила одеситка Неллі Каспер під час ранкового купання. Врятовану рептилію передали співробітникам дельфінарію. «Це звичайний удав, причому дуже невеликого розміру. Ніякої загрози він не становить. Звідки він там узявся - незрозуміло», - розповів Думській директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.
За словами фахівця, удав втік від господаря зовсім недавно, в іншому випадку, він би загинув на вулиці від переохолодження. «Зараз удаву на вулиці дуже холодно, він може загинути від переохолодження. Він холоднокровний і тому дуже швидко замерзає. Для його утримання потрібні спеціальні умови», - розповів Бєляков.


Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...