"Сюрпризи" точно будуть: Синоптики дали прогноз погоди на жовтень в Україні

У жовтні 2020 року середня місячна температура в Україні очікується в межах 6-12 градусів тепла (у горах 6-7 градусів тепла). Це в межах середніх багаторічних значень. Відповідний прогноз розміщений на сайті Укргідрометцентру, передають Патріоти України.

За прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується 30-65 мм, в Карпатах місцями 75-100 мм, що в межах середніх багаторічних значень. "У другій та третій декадах жовтня відбувається перехід середньої добової температури через 8 градусів тепла у бік зниження, лише у південній частині та на Закарпатті - у першій декаді листопада", - йдеться в повідомленні.

За даними спостережень синоптиків, середня у жовтні місячна температура повітря складає 6-12 градусів тепла. Абсолютний максимум температури повітря становить 25-35 градусів тепла, в гірських районах 18-24 градусів тепла. Абсолютний мінімум - 5-16 градусів тепла морозу, у північних, центральних, східних областях та в Карпатах місцями 18-23 градусів тепла морозу, на півдні Криму - 0-2 градусів тепла морозу. Середня місячна кількість опадів складає 20-54 мм, в Карпатах до 80 мм, на високогір'ї до 120 мм.

Репресії, доноси та заздрість: Мирович нагадав, якими насправді були "добрі люди" з СРСР

субота, 22 червень 2024, 21:55

Радянська пропаганда зображувала типового свого громадянина, як чесну, працьовиту, віддану та добру людину. Тому фанати СРСР не рідко жаліються на те, що раніше не лише ціни, а навіть люди були кращими, передають Патріоти України. Однак насправді за іл...

Чи зможуть українці оформити відстрочку від мобілізації онлайн: У Міноборони дали відповідь

субота, 22 червень 2024, 21:16

Міноборони працює над тим, аби військовозобов'язані отримали можливість оформлювати відстрочку онлайн. Про це заявила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в інтерв'ю NV, передають Патріоти України. За її словами, Міноборони налагодило взає...