Сюжет для фільму жахів: У Польщі на працівників під час демонтажу будівлі впав труп, загорнутий у килим

У Польщі на території електростанції в Стальовій Волі під час демонтажу занедбаної будівлі на робітників зі стелі впав труп, загорнутий у килим. Про це пише wprost.pl, передають Патріоти України.

На початку лютого на території електростанції у Стальовій Волі розпочалися роботи з демонтажу. Робітники зносили занедбану будівлю, під якою проходили труби централізованого опалення. Раптом в одній з кімнат обвалилася стеля, а з горища впав килим. Коли робітники підійшли ближче, то побачили, що в нього загорнуті людські кістки.

Хоча інцидент стався ще місяць тому, про нього стало відомо тільки зараз. На місце події прибули співробітники поліції і прокурор. Було встановлено, що це були останки людини. "За оцінкою експерта, останкам близько десяти років. На місці виявлення останків не було знайдено жодних документів чи речей, що посвідчують особу. Поки що не вдалося встановити особисті дані загиблого. Він додав, що на кістках не було виявлено жодних посттравматичних пошкоджень, які могли б свідчити про причетність третіх осіб", - сказав Адам Черпятка, керівник Окружної прокуратури в Стальовій Волі.

Знайшла собі "позакласну роботу": У Німеччині вчителька працювала на пропутінський канал, вдягаючи перуку та окуляри

четвер, 21 вересень 2023, 12:14

У Німеччині вчителька початкових класів працювала ведучою правоекстремістського пропутінського YouTube-каналу Compact TV. Вона вигадала собі нове ім'я, а щоб її не впізнали, вдягала перуку та окуляри. Про це пише німецьке видання t-online, передають Па...

"Укренерго" повідомляє про влучання ракет в енергетичні об’єкти - пошкоджено магістральні мережі та мережі обленерго

четвер, 21 вересень 2023, 11:22

Сьогодні вранці, 21 вересня, через масовану ракетну атаку ворога зазнали пошкоджень об’єкти в західному та центральному регіонах, передають Патріоти України. Як повідомляє прес-служба НЕК "Укренерго", було частково знеструмлено споживачів в Рівненській...