"С*ка, бл**ь, знал бы, не остановился": Під Дніпром маршрутник цинічно образив матір загиблого бійця АТО (фото)

Водій маршрутного таксі, яка курсує за маршрутом Підгородне-Дніпро, образив матір загиблого воїна АТО Галину Кузьменко. Про це жінка розповіла на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Сьогодні я спробувала проїхати у маршрутці № 244 Підгородне - Дніпро, користуючись посвідченням сім'ї загиблого у війні з російськими загарбниками", - розповіла вона. Але в маршрутці почула від водія: "Ти в АТО, служила, чи що? Ну, і що, що твій син загинув. С*ка, бл**ь, знав би, не зупинився. Пиши скаргу, я не боюся нікого". За словами матері загиблого воїна, вона хотіла зняти водія, але він закрив камеру. Вона розповіла, що її син - боєць "Дніпро-1", помер від ран, отриманих в Іловайську.


"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.

Україна виглядатиме посміховиськом з таким "переписом населення", - вчений-демограф

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:17

В експертному середовищі занепокоєні тим, що справжній перепис знову можуть перенести. Нарада була спеціально скликана 23 січня для оприлюднення результатів так званого електронного перепису населення. За словами Дубілета, задля отримання даних були за...