В окупованому Росією Севастополі місцеві комунальні служби влаштували "облаву" на вуличних торговців, зокрема і осіб похилого віку.
Вони не тільки прогнали їх з місця торгівлі, а й відібрали весь товар. Відеозапис в Twitter оприлюднив блогер Шаден (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки. Присутня ненормативна лексика).
"С*ка, віддай мої яблука! Ти куди яблука всі мої забрав? Віддай, с*ка!" – обурено кричала бабуся, у якої забрали продукти.


У коментарях до відео користувачі соцмережі зауважили, що така картина є типовою для "русского міра".
"А ви як хотіли? З поверненням в "рідну гавань", – написав один з коментаторів.
"Літні особи – це розорення для Путіна. Він їм пенсії дає, а вони їх проїдають", – написав інший користувач мережі.
Севастополь
Облава на старух pic.twitter.com/7yHvRPUaLc
— Шаден (@ShadenFM) 17 травня 2019 р.
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...