Скандал довкола меморіалу Героїв Небесної сотні: Будівельники можуть знищити важливі докази

За словами керівника управління спецрозслідувань ГПУ, жодних дозволів на прибирання бруківки в нижній частині Алеї небесної сотні – його відомство не давало.

Демонтажні роботи на Інститутській. Фото: Фейсбук.

Навколо Національного меморіалу Героїв Небесної сотні у столиці розгортається скандал, передають Патріоти України.

На початку Інститутської будівельники розпочали прибирати та вивозити бруківку. Робили вони це під пильним оком міністра культури Євгена Ніщука. Він заявив, що начебто Генпрокуратура завершила тут усі слідчі дії і демонтаж дозволено. Натомість, за словами керівника управління спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка, жодних дозволів на прибирання бруківки в нижній частині Алеї небесної сотні – його відомство не давало.

Мовляв, правоохоронцям треба ще два тижні для завершення слідчих експериментів. Обурені початком робіт і активісти. Вони прийшли під вечір на Алею Небесної сотні, аби зупинити будь-який демонтаж. Бо за їхніми словами, якщо підніжжя Алеї перетвориться на будмайданчик – всі докази можуть зникнути.

Джерело: Факти.ІCTV

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...