Скандал із Фаріон: Як у МОН відреагували на вимогу студентів "Львівської політехніки"

У Міністерстві освіти і науки України підтримали вимогу студентів університету "Львівська Політехніка" звільнити з ВНЗ Ірину Фаріон за образу бійців ЗСУ, які спілкуються російською мовою. Про це повідомило "Суспільне", передають Патріоти України.

Чиновники МОН заявили, що підтримують вимоги звільнити скандальну екс-нардепку від ВО "Свобода", але наголосили, що це рішення мають приймати у навчальному закладі, де працює Фаріон.

У Міністерстві заявили, що окрім освітньої функції університети мають завдання формувати особистість та світогляд студента. Йдеться, зокрема, про повагу до тих, хто нині захищає Україну.

Водночас керівництво Львівської Політехніки не збирається звільняти Фаріон. Там заявили, що не несуть відповідальності за сказане викладачами та студентами поза стінами даного навчального закладу.

Нагадаємо, днями колишня народна депутатка від ВО "Свобода" Ірина Фаріон в ефірі передачі журналістки Яніни Соколової заявила, що не вважає українцями тих бійців Сил оборони України, які спілкуються російською мовою. Далі скандальний політик і громадський діяч продовжила "гнути свою лінію", але вже в Telegram, назвавши російськомовних бійців "бидломасою" та "москворотими биками".

За це екс-командир "Азова" та заступник командира III ОШБр Максим Жорін звернувся до Фаріон російською. Він відправив її "слід за російським військовим кораблем".

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...