Скандал на "Голосі країни 2020": Підопічна Дана Балана потрапила в базу "Миротворця" (фото)

Василина Старшова незаконно відвідувала окупований Крим разом із гуртом "Ленінград".

Учасниця шоу Голос країни-10 Василина Старшова, яка була вокалісткою в російській групі "Ленінград", але зараз вирішила зайнятися сольною кар'єрою, попала в базу сайту "Миротворець". Підопічну Дана Балана на популярному конкурсі звинувачують у незаконному відвідуванні окупованого Криму в серпні 2016 року, передають Патріоти України.

Артистка за підсумками 1 випуску нового сезону пройшла до наступного етапу Голосу. У заяві адміністраторів сайту "Миротворець" йдеться, що Старшова - порушниця державного кордону України - зараз у Києві, і про її точне місцезнаходження знають організатори конкурсу.

"Вона в серпні 2016 року для участі у фестивалі "Золота балка" в місті Балаклава незаконно проникла в захоплений російськими окупантами український Крим", - йдеться в повідомленні. Також на "Миротворці" з'явився "профіль" Старшової.

До нього додається посилання на відео участі російської артистки на фестивалі в Балаклаві разом зі співаком Сергієм Шнуровим та групою "Ленінград". На шоу Голос країни-10 Старшова запам'яталася яскравим виступом, і на неї повернулися чотири тренерські крісла.

Василина Старшова пройшла у наступний етап шоу Голос країни-10

Дан Балан взяв "опіку" над конкурсанткою. Додамо, що наступний випуск Голос країни-10 вийде 26 січня.

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

неділя, 9 серпень 2020, 4:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...

Хіти тижня. Майже як звичайні українські: У Німеччині побудували криву дорогу замість рівної (фото)

неділя, 9 серпень 2020, 3:00

Спочатку, навіть не віриться, що таку дивну річ могли зробити педантичні німці. У Баварії побудували нову дорогу, хвилясту, криву - дуже схожу на наші звичайні дороги. Побачити ось таку дорогу можна в німецькій комуні Кирхдорф-ан-дер-Ампер, яка розташо...