Скандал на "Голосі країни 2020": Підопічна Дана Балана потрапила в базу "Миротворця" (фото)

Василина Старшова незаконно відвідувала окупований Крим разом із гуртом "Ленінград".

Учасниця шоу Голос країни-10 Василина Старшова, яка була вокалісткою в російській групі "Ленінград", але зараз вирішила зайнятися сольною кар'єрою, попала в базу сайту "Миротворець". Підопічну Дана Балана на популярному конкурсі звинувачують у незаконному відвідуванні окупованого Криму в серпні 2016 року, передають Патріоти України.

Артистка за підсумками 1 випуску нового сезону пройшла до наступного етапу Голосу. У заяві адміністраторів сайту "Миротворець" йдеться, що Старшова - порушниця державного кордону України - зараз у Києві, і про її точне місцезнаходження знають організатори конкурсу.

"Вона в серпні 2016 року для участі у фестивалі "Золота балка" в місті Балаклава незаконно проникла в захоплений російськими окупантами український Крим", - йдеться в повідомленні. Також на "Миротворці" з'явився "профіль" Старшової.

До нього додається посилання на відео участі російської артистки на фестивалі в Балаклаві разом зі співаком Сергієм Шнуровим та групою "Ленінград". На шоу Голос країни-10 Старшова запам'яталася яскравим виступом, і на неї повернулися чотири тренерські крісла.

Василина Старшова пройшла у наступний етап шоу Голос країни-10

Дан Балан взяв "опіку" над конкурсанткою. Додамо, що наступний випуск Голос країни-10 вийде 26 січня.

Військові мають право мобілізувати одразу кількох членів однієї сім'ї, але є винятки - коментар юриста

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:30

В Україні вже другий рік поспіль продовжують загальну мобілізацію - наразі вона триває до 15 листопада, передають Патріоти України. А адвокат та юрисконсульт компанії Nota Group Антон Маринич розповів, за яких обставин не мобілізують кількох членів одн...

Мобілізація в Україні: Коли можна не з'являтися в ТЦК після вручення повістки

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:27

В Україні немає нормативно-правового документа, який регулював би всі питання, пов'язані з врученням повісток. Про це повідомив юрист Михайло Лобунько, передають Патріоти України. Він зазначив, що варто керуватися законом України "Про мобілізаційну пі...