Скандал з балами для Польщі на "Євробаченні": Стало відомо про збій системи оцінювання

На тлі скандалу щодо того, що українські судді нібито не оцінили польського конкурсанта на "Євробаченні" Крістіана Охмана, спливла інформація про збій у системі оцінювання, передають Патріоти України.

"Щойно до мене дійшла інформація що система оцінювання дала збій і не правильно виставила бали для Польщі від українського журі. Тому чекаємо офіційних результатів", - заявила членкиня національного журі співачка Ірина Федишин в Instagram.

Водночас вона наголосила, що журі не має права оцінювати учасників на основі політичних чи національних критеріїв. Вона наголосила на несправедливості звинувачень у бік національного журі у їхній некомпетентності.

"Польща для нас - це та країна, яка робить для України неймовірно велику підтримку. У мене багато родичів у Польщі, які кликали до себе, щоб прихистити у цей важкий час. Тому у мене своя особиста родинна історія. … Але це все ж документ, який дали мені у руки. Згідно з цим документом, давайте відкинемо політику, і просто будемо відвертими. ... Професійне журі усього світу оцінило виступ Польщі загальною кількістю у 46 балів. Це для тих, хто пише про некомпетентне українське журі. Питання риторичне - журі усієї Європи теж не компетентне?", - заявила вона.

Нагадаємо, під час оголошення результатів голосування національних журі було заявлено, що Україна нібито віддала Польщі 0 балів, хоча від польського журі Україні дісталося 12 балів. Це спричинило хвилю обурення в соцмережах.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...