Скандал з нічним клубом-порушником у Києві: Поліція заявила, що вони... не можуть нічого зробити

У поліції заявляють про те, що безсилі у притягненні до відповідальності клубів та ресторанів, які працюють навіть під час дії комендантської години. Стверджують, що немає правового механізму. Про це розповів голова Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко, передають Патріоти України.

Раніше журналісти видання навідалися у київський нічний клуб "Бохо" і помітили, що попри дію комендантської години заклад активно приймав відвідувачів. Біля входу зупинялися автомобілі і з них до клубу заходили люди.

Працівники ЗМІ звернулися по допомогу до двох екіпажів поліції, проте ті відмовилися перевіряти заклад, перед яким стояла черга із відвідувачів.

Голова МВС розповів, чому працівники поліції багато місяців не зважають на порушення та ігнорують виклики жителів. Натомість запевнив, що поліцейські "не ігнорують" діяльність клубу, "патрулі виїжджають за адресою", проте змусити його власників дотримуватись правил не вдається.

Місяць на передовій зарахують за чотири: Раді пропонують змінити закон про пенсійне забезпечення військових

понеділок, 11 грудень 2023, 8:41

До Верховної Ради подано ще один проєкт закону, який стосується пенсійних виплат військовим, які брали безпосередню участь у бойових діях чи перебували у полоні, передають Патріоти України. Як пише trueua.info, про це йдеться у законопроекті № 10313, ...

"Вчені передбачали": Архітектор назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися катастрофа

понеділок, 11 грудень 2023, 8:33

Архітектор Анатолій Фролов назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися аварія. За його словами, йдеться про одну зі станцій на синій гілці, передають Патріоти України. "Контрактова площа" – наступна. Та техногенна катастрофа, яку архітектори...