
У поліції заявляють про те, що безсилі у притягненні до відповідальності клубів та ресторанів, які працюють навіть під час дії комендантської години. Стверджують, що немає правового механізму. Про це розповів голова Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко, передають Патріоти України.
Раніше журналісти видання навідалися у київський нічний клуб "Бохо" і помітили, що попри дію комендантської години заклад активно приймав відвідувачів. Біля входу зупинялися автомобілі і з них до клубу заходили люди.
Працівники ЗМІ звернулися по допомогу до двох екіпажів поліції, проте ті відмовилися перевіряти заклад, перед яким стояла черга із відвідувачів.
Голова МВС розповів, чому працівники поліції багато місяців не зважають на порушення та ігнорують виклики жителів. Натомість запевнив, що поліцейські "не ігнорують" діяльність клубу, "патрулі виїжджають за адресою", проте змусити його власників дотримуватись правил не вдається.
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...
У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...