Скандальна Ле Пен висловилася про членство України в НАТО і заявила, що спочатку треба звідти вигнати Туреччину

Глава французької ультраправої партії "Національне об’єднання" і одна з фаворитів президентських перегонів Марін Ле Пен вважає, що НАТО в його нинішньому вигляді не здатний приймати нових членів. Про це вона сказала в інтерв’ю польській газеті Rzeczpospolita, зазначають Патріоти України.

"Спочатку з нього потрібно випровадити Туреччину", - сказала Ле Пен відповідаючи на питання, чи має право Україна на вступ до НАТО. "Я також не думаю, що в нинішньому стані НАТО може прийняти будь-яку нову державу" - зазначила політик. Ле Пен також не думає, що накопичення російських військ біля кордону з Україною неминуче призведе до нового вторгнення.

"Я не думаю, що Путін піде на таку помилку. Але я також вважаю, що в цій справі, ЄС відіграв роль пожежника-піромана. Можна говорити що завгодно, але Україна належить до сфери впливу Росії. Намагаючись порушити цю сферу впливу, створюється напруга, страхи і досягається ситуація, свідками якої ми сьогодні. А ми всі повинні разом боротися з реальною загрозою, яка нависає над Європою: ісламізму" - заявила Марін Ле Пен.

Хіти тижня. "Моя вам порада - не їдьте в Славське!": Майкл Щур розніс популярний гірськолижний курорт у Карпатах (фото)

середа, 19 січень 2022, 20:00

Майкл Щур вирішив провести відпочинок разом з родиною в Карпатах. Відомий український журналіст, справжнє ім'я якого Роман Вінтонов, відправився на гірськолижний курорт в Славське і пошкодував про це. Про причини свого обурення Майкл Щур написав на сво...

"Це Росія, у нас багато Наташ": Московський ФК зганьбився через ролик про придбаного турецького футболіста (фото)

середа, 19 січень 2022, 19:58

Прес-служба московського ЦСКА спровокувала скандал, коли вирішила пожартувати з приводу придбання турецького футболіста Юсуфа Язіджі, який на правах оренди приєднався до "армійців" з французького "Лілля". У Тwitter ЦСКА з'явився відеоролик, де в ході в...