"Брехати мені немає ніякого сенсу": Скандальний екснардеп Крючков з'явився п'яним на засідання суду (відео)

Колишній народний депутат Дмитро Крючков з'явився п’яним на засідання суду. Учасник кримінального провадження щодо розкрадань бюджетних коштів в межах компанії "Енергомережа" зізнався, що напередодні вживав спиртне, але водночас заперечував сп’яніння. Про це розповіли свідки події в залі Вищого антикорупційного суду, передають Патріоти України.

Так, судді одразу помітили, що екснардеп поводиться дивно: він ледве пересувався і міг стояти на ногах. На запитання, що з ним, Крючков заявив, що "вчора було день народження у когось" (насправді ж, у нього самого, 10 червня йому виповнилося 43 роки. – Ред.). "Ні, таке відчуття, що залишилися ще залишки алкоголю, брехати мені немає ніякого сенсу", – сказав він.

Нагадаємо: Дмитро Крючков у Верховній Раді V скликання засідав у комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу. ПрАТ "Холдингова компанія "Енергомережа" він очолював із 2014 року. Вже у 2015-му обласні енергопостачальні підприємства, які перебували в управлінні Фонду державного майна, уклали з нею договір щодо переуступки боргів великих фірм-споживачів послуг. Внаслідок цього компанія під керівництвом Крючкова отримала на свої рахунки кошти підприємств для розрахунків із обленерго і перевела їх приватним особам та компаніям. Через це держава зазнала збитків на мільйони доларів.

Джерело: Обозреватель

Путін заговорив про свого наступника і сказав, кого готовий підтримати

понеділок, 14 червень 2021, 18:12

Президент Росії Володимир Путін допускає, що його наступником може стати людина, яка критично ставиться до нього. Чинний президент готовий підтримати того, хто відданий країні. Про це він заявив в інтерв'ю американському каналу NBC, текст опублікований...

У Києві скандальна блогерка в прямому ефірі вживала "білий порошок" і алкоголь

понеділок, 14 червень 2021, 17:57

Київська блогерка, що відома під ніком "ttiisshhiinnaa", яка раніше влаштувала погром номера в готелі, записала чергове скандальне відео. На ньому мешканка Києва прийняла якийсь білий порошок, передають Патріоти України. На відео, яке було розміщене в ...