Скандальний подарунок голови патрульної поліції Львівщини дівчині на Mercedes: Спливли цікаві подробиці щодо "перепустки"

Перепустка на проїзд у центр Львова, яку очільник патрульної поліції області подарував своїй дівчині, виявилась недійсною. Про це повідомили у Львівській міській раді, передають Патріоти України.

Очільниця ЛКП "Ратуша-сервіс" Ірина Тихоліз, яка видає такі перепустки, заявила, що документ цього зразка вважається недійсним від березня 2021 року, оскільки Львівська міська рада змінила дизайн перепусток.

"Перепустки такого зразка, як та, що нібито була на відео, давали право разового проїзду, і видавалася для проїзду делегацій, службової техніки, наприклад, при проведенні реставраційних робіт тощо. Вона могла діяти протягом трьох місяців, щоб не оформляти постійно разові заїзди для категорії Д. На сьогодні, вже два роки, діють перепустки нового зразка", - заявили у міській раді.

Також Ірина Тихоліз пообіцяла провести службове розслідування щодо ролику, де керівник патрульної поліції Львівщини дарує своїй дівчині перепустку для проїзду в центральну частину Львова.

"Також, крім наявності перепустки, щоб мати змогу заїзду в пішохідну зону центральної частини міста, транспортний засіб має бути внесений в електронну базу даних. Якщо вийшов термін дії перепуски, то вона зникає з бази даних", - сказала очільниця комунального підприємства.

До компенсації бояться не дожити: Подружжя, яке пам’ятає Другу світову, втратили житло і все майно через росіян (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:42

Унаслідок атаки на Запоріжжя повністю вигоріла квартира подружжя Гаврилових. Люди мешкали в квартирі 37 років і тепер не впевнені, чи вистачить життя дочекатися компенсацій від держави. Раїса Іванівна та Віталій Петрович з сумом дивляться на те, що зал...

Аж у сусідньому селі: На Київщині службовий пес Грім розшукав немовля, яке п’яний батько виніс з дому (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:27

В одному з сіл під Києвом розгорнулася сімейна драма, жертвою якої ледь на стало немовля. Врятувати дитину допоміг молодий пес породи німецька вівчарка на прізвисько Грім. Про це розповіли у Кінологічному центрі поліції у Київській області, передають П...