Скарб серед мотлоху "євроблях": Найнесподіваніше доступне б/в авто з Польщі

Chevrolet Cotvette C3


Серед численних оголошень про продаж б/в авто у Польщі був знайдений ексклюзив, який може зацікавити чи не кожного автофаната. У Варшаві на продаж виставили одну з найбільш легендарних машин XX століття, причому – за привабливі гроші.

Йдеться про Chevrolet Corvette C3 1979 року випуску, який пропонується за ціною нового бюджетного седана (хетчбека). Відповідне оголошення виявилося на популярному ресурсі mobile.de. Автомобіль оцінений у 9800 євро, що при середній ринковій ціні спорткара у 20 000 євро є досить привабливою пропозицією.

В оголошенні зазначається, що Corvette C3 перебуває в хорошому стані, двигун і трансмісія були відремонтовані, "гальма працюють відмінно".


Джерело: Обозреватель

"Інформацію про ДНК підганяють заднім числом": Багато акцентів у справі Аміни Окуєвої перекручені, - експерт

субота, 18 січень 2020, 15:45

Замовники, швидше за все, знайдені не будуть. Чи побачимо об'єктивність та неупередженість у розслідуванні справи про вбивстводобровольця АТО Аміни Окуєвої - зараз важко говорити. Її багато в чому міфологізують. І багато акцентів у справі перекручені н...

Хіти тижня. "Спасибо всем, кто все ж увидел суть": Ломаченко написав вірша на своє виправдання (відео)

субота, 18 січень 2020, 13:00

Боксер сказав, що суть відео з російськими спецпризначенцями, яке він опублікував на своїй сторінці в Instagram, була не в російському прапорі. Український чемпіон Василь Ломаченко через два дні після скандалу з релігійним відео, в якому на кадрах пока...