"Сказали чекати": Московські "мобіки" поскаржилися, що їм не дають зброю і техніку - за три місяці жодної одиниці

Мобілізовані росіяни продовжують скаржитися, що їх кидають без нічого на передову. Черговий окупант нарікає, що три місяці перебуває на фронті без зброї та техніки. Про це повідомив Telegram-канал "Досье Шпиона", який належить співробітнику однієї зі спеціальних служб, передають Патріоти України.

Підрозділ, який був повністю сформований із мобілізованих військовослужбовців із Москви та Московської області, перебуває на Запорізькому напрямку. За словами окупанта, призвали його у жовтні й без будь-яких навчань відправили на війну.

"Нас перекинули на південь, недалеко від Мелітополя. Розселили та сказали "чекати". Півтора місяця нас там тримали. Дали нам якісь сараї під охорону, назвали їх "важливими об'єктами", і все. Просто гаяли час хто як міг. Думали, що так уся служба пройде, і в підсумку повернемося назад до МСК", – наголосив він.

Але після цього, за словами військового путінської армії, їх вирішили відправити прямо на передову в бій. При цьому в підрозділі немає жодного "мобіка" з бойовим досвідом.

"Усі ми мобілізовані, всі до єдиного, включно з нашими офіцерами й начальством. Найдосвідченіші з нас – це списані років 15 тому майори, коротше, вони з нами на одному рівні. Ну це ще пів біди, тут таке місце чарівне, що захочеш вижити – швидко навчишся всьому", – зазначив він.

"А ось реальна біда в тому, що ми тут фактично вже третій місяць, і за цей час нам не дали жодної одиниці військової техніки. Взагалі. За два місяці поневірянь нам із панського плеча дісталося кілька гармат. Тільки, бл*дь, возити їх нам нічим!!! Ні тягачів, ні просто КамАЗа якогось нам не знайшли", – бідкається окупант.

Не могли бузучасно дивитись на благання про допомогу: Нацполіція України здійснила сміливий рейд в окуповані Олешки, щоб врятувати мати з дітьми

четвер, 8 червень 2023, 8:11

Родину помітили під час польоту БПЛА, вони благали про порятунок. Було прийнято рішення знайти шляхи, щоб евакуювати їх. З окупованого міста Олешки у Херсонській області працівникам Нацполіції України вдалося евакуювати жінку з двома дітьми, які благал...

В Україні найближчим часом різко зміниться ціна на цибулю: У Мінагрополітики розповіли, чого чекати

четвер, 8 червень 2023, 7:54

В Україні очікується стрімка зміна ціни на цибулю, яка стала рекордсменом із подорожчання серед овочів. Нинішня висока вартість пов'язана з дефіцитом, що виник на ринку, передають Патріоти України. Перший заступник міністра аграрної політики та продово...