Сказали, що карантин: В "Охматдиті" маму не пустили в реанімацію до малюка, що вмирав (відео)

В день смерті мама бачила сина вранці, але коли Олексію стало гірше, жінку вдруге не пустили.

У Києві в лікарні "Охматдит" помер чотирирічний хлопчик, який страждав на лейкемію. В останні хвилини життя до нього не пустили маму. Лікарі послалися на інструкцію, мотивувавши заборону карантинними обмеженнями. Маленький Олексій провів у лікарні кілька місяців - з січня 2020. Два тижні тому йому стало гірше, через що дитину перевели до реанімації. Але через карантин мамі дозволялося відвідувати дитину лише двічі на день по годині, повідомляють Патріоти України.

В день смерті мама бачила сина вранці, але коли Олексію стало гірше, жінку вдруге не пустили. Лікарі пояснюють такий вчинок тим, що через карантин у них суворі правила. І заходити в реанімацію можуть лише батьки, які лежать разом з дитиною і ні з ким не контактують. А жінка, за словами медиків, виходила у цей день за територію.

Мама Олексія каже, що виходила побачитися з чоловіком. "Якби мама була біля реанімації - маму б запустили. Їй сказали не заходити вже після того, коли вона вийшла на вулицю. Ми пояснили, що вона потенційно може бути небезпечна для дитини й може прискорити процес", - розповіли в лікарні.

Зазначимо, що чотири роки тому вхід для батьків у відділення інтенсивної терапії МОЗ України зробило вільним. Але на ділі це не завжди так. За кордоном батьків завжди пускають до вкрай важких дітей не тільки у відділення інтенсивної терапії, але й в операційну.

Після інциденту в "Охматдиті" пообіцяли переглянути правила. Там запевняють, що тепер батьки будуть мати доступ до реанімації 24 години на добу. Але за певних умов. Зокрема, їх перевірять на коронавірус і заборонять контакти зі сторонніми.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Вода для окупованого півострова: Природа сама розвінчала райдужні очікування "Гобліна"

субота, 11 липень 2020, 22:30

На території тимчасово окупованого Криму знову зменшилася кількість води. За даними Гідрометцентру Криму, загальний сумарний запас води на початок липня склав 83.31 млн куб. метрів, що на 1.85 млн куб. метрів менше, ніж місяць тому, передають Патріоти ...

Хіти тижня. Не заздріть відпочинку на морі: У Кирилівці туристів атакують морські блохи

субота, 11 липень 2020, 22:00

Відпочиваючі почали скаржитися не тільки на медуз, які жалять, а й інших морських мешканців. У курортному селищі Кирилівка Запорізької області туристи помітили нашестя морських бліх. Про це повідомляє ресурс verge.zp.ua, передають Патріоти України. . ...