Сказали, що стоянка буде довгою: У Львові поїзд поїхав без пасажирів

Невдовзі після того, як літак авіакомпанії МАУ забув у аеропорту пасажирів і полетів, у схожу ситуацію потрапили люди, які їхали потягом сполученням Івано-Франківськ — Київ. На історію однієї з відсталих від поїзда у Львові звернув увагу журналіст Олександр Рудоманов, який раніше працював в "Укрзалізниці", передають Патріоти України.

«У Львові спочатку повідомили продовжену стоянку поїзду 749, але потім потяг вирушив вчасно. Мав чекати причіпні вагони з Відня, але все перегралося. Пасажири не знають, що робити», — пише журналіст, викладаючи у мережу скрін «крику про допомогу «пасажирки.

Втім, це далеко не кінець історії — Катерина продовжила публікувати звіти про ситуацію, сказавши, що люди в шоці: «Чергова домовилася з Києвом, що там черговий забере наші речі. Записали наші номери вагонів і місця. І все! Ні телефонів, ні паспортних даних. Тобто, приїжджає поїзд до Києва і підходьте, люди, розбирайте ось це ось все». За її словами, пасажирам запропонували проїхатися в … кабіні водія іншого поїзду.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...