"Сказали швидко пробігтися": Зірки "Кварталу 95" висміяли окупанта Ваньку, який "без паніки" втікав із Балаклії (відео)

Зірки студії "Квартал 95" Юрій Великий та Анастасія Оруджева записали нове відео-пародію на окупанта Ваню та його дружину. Цього разу артисти потролили солдата РФ, який "без паніки" тікав з Харківської області та потрапив під вогонь ЗСУ, форсуючи Дніпро, передають Патріоти України.

Ролик опублікували на YouTube-каналі Юрія Великого. За задумом авторів, загарбник розмовляє по відеозв'язку з дружиною, яка зателефонувала йому в розпал контрнаступу ЗСУ з запитанням, чи зручно втікачу розмовляти.

"Настюнь, без паніки. Сказали спокійно, без паніки пробігтися. Думаю, скоро буду вдома. Щось в бакалії взяти тобі? Ми просто якусь Балаклію під Харковом пробігаємо", – пожартував гуморист, натякаючи на звільнення Харківської області. "Все під контролем, крім Харківської області. Ізюм будеш? От і мені Ізюм не потрібен", – додав Юрій Великий.

Після того, як зірки "Кварталу 95" пожартували над вкраденими для дружини окупанта туфлями, в яких він втікав з України, вони обіграли популярне відео з телефона справжнього загарбника, який потрапив під обстріл ЗСУ на річці Дніпро.

"Перетинаємо Дніпро. Велику-велику річку. Найвужчу її частину. Бомбили її сьогодні, аби зараз нічого не прилетіло", – повторив Великий слова окупанта, після чого спародіював його кумедний вираз обличчя та викрики після гучного удару.

Анастасія Оруджева ж зобразила не надто розумну дружину Ваньки, яка на його відчайдушні крики "Ааа!" підспівувала рядками з пісеньки про Червону Шапочку.

"Я єдиний, хто вижив на цьому понтончику. Мене контузило. Схоже, я вже далеко, підбігаю до Полтави. Й*пта, не в той бік біжу", – сказав окупант перед тим, як його впіймали українські захисники. Коли зв'язок перервався, дружина загарбника встигла прокричати, щоб він не здавався, адже "полонених на авто не міняють".

Боїться, що не випустять: Дмитро Ступка вперше заговорив про повернення в Україну

середа, 1 лютий 2023, 14:00

Актор Дмитро Ступка ще до повномасштабного вторгнення виїхав у США. 23 лютого він повертався в Україну, в літаку дізнався, що почалася війна. Тоді додому поїхати не ризикнув і наразі не знає, коли це станеться, передають Патріоти України. Раніше в інте...

Поліція побачила на тілі рани: На Київщині вихователька дитячого будинку катувала 9-річну дівчинку

середа, 1 лютий 2023, 13:29

У Фастівському Районі Київської області правоохоронці затримали виховательку дитячого будинку, яка катувала 9-річну дівчинку. На тілі малолітньої дитини виявили січені рани. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєб...