"Сказали швидко пробігтися": Зірки "Кварталу 95" висміяли окупанта Ваньку, який "без паніки" втікав із Балаклії (відео)

Зірки студії "Квартал 95" Юрій Великий та Анастасія Оруджева записали нове відео-пародію на окупанта Ваню та його дружину. Цього разу артисти потролили солдата РФ, який "без паніки" тікав з Харківської області та потрапив під вогонь ЗСУ, форсуючи Дніпро, передають Патріоти України.

Ролик опублікували на YouTube-каналі Юрія Великого. За задумом авторів, загарбник розмовляє по відеозв'язку з дружиною, яка зателефонувала йому в розпал контрнаступу ЗСУ з запитанням, чи зручно втікачу розмовляти.

"Настюнь, без паніки. Сказали спокійно, без паніки пробігтися. Думаю, скоро буду вдома. Щось в бакалії взяти тобі? Ми просто якусь Балаклію під Харковом пробігаємо", – пожартував гуморист, натякаючи на звільнення Харківської області. "Все під контролем, крім Харківської області. Ізюм будеш? От і мені Ізюм не потрібен", – додав Юрій Великий.

Після того, як зірки "Кварталу 95" пожартували над вкраденими для дружини окупанта туфлями, в яких він втікав з України, вони обіграли популярне відео з телефона справжнього загарбника, який потрапив під обстріл ЗСУ на річці Дніпро.

"Перетинаємо Дніпро. Велику-велику річку. Найвужчу її частину. Бомбили її сьогодні, аби зараз нічого не прилетіло", – повторив Великий слова окупанта, після чого спародіював його кумедний вираз обличчя та викрики після гучного удару.

Анастасія Оруджева ж зобразила не надто розумну дружину Ваньки, яка на його відчайдушні крики "Ааа!" підспівувала рядками з пісеньки про Червону Шапочку.

"Я єдиний, хто вижив на цьому понтончику. Мене контузило. Схоже, я вже далеко, підбігаю до Полтави. Й*пта, не в той бік біжу", – сказав окупант перед тим, як його впіймали українські захисники. Коли зв'язок перервався, дружина загарбника встигла прокричати, щоб він не здавався, адже "полонених на авто не міняють".

Найнадійніші китайські автомобілі: Якими машинами власники задоволені найбільше

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:50

Фахівці визначили найнадійніші китайські автомобілі 2023 року. І склали відповідний рейтинг. Дослідження проводили на основі задоволеності власників та кількості поломок, передають Патріоти України. Дослідження було проведено вагентстві JD Power. Осно...

Коли українцям повернуть гроші за ремонти розбитого ракетами житла: У "Слузі народу" дали відповідь

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:33

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 10063, який пропонує виплату грошової компенсації за ремонт житла, здійснений громадянами власними коштами. Мовиться про ті квартири та будівлі, які були зруйновані чи пошкоджені через агресію країни-терори...