У Харківській обласній клінічній лікарні №1 помер 5-річний хлопчик з села Волохів Яр. У дитини діагностували захворювання апендициту, проте через втрачений час не встигли врятувати. За даними ЗМІ, дитину з підозрою на гостру хворобу апендициту 1 червня госпіталізували в хірургічне відділення Балаклійської районної лікарні, передають Патріоти України.
Там хлопчик із батьками провів близько 2 годин, очікуючи на результати аналізів та лікаря-хірурга. Згодом хлопчика вирішили вести в лікарню до Харкова. Співрозмовники радіостанції повідомили, що тоді хлопчик сказав, що його вже нічого не болить та почав засинати. У Харківській обласній клінічній лікарні №1 інформацію про смерть дитини підтвердили. За попередніми даними, причиною смерті хлопчика є інтоксикація організму.
“На цей час відомо, що хлопчик помер в реанімаційному відділенні Харківської обласної клінічної лікарні №1. До того дитині проводили підготовчі дії для переведення в лікарню в Харкові. Хлопчик був госпіталізованим у відділення Балаклійської лікарні і чекав на лікаря-хірурга, який проводив операцію”, – повідомляє Балаклія FM 90.5.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...