Скелі Довбуша: Мережу вразили фото кам'яного лабіринту у Карпатах

Скелі Довбуша вважаються одним із найцікавіших місць на заході України. Величезний кам'яний лабіринт (місцями завширшки до 200 м) простягається майже на кілометр серед височенних буків і смерек, повідомляють Патріоти України.

Це скельно-печерний комплекс, унікальна пам'ятка історії та природи, місце сили. Розташований за 3 км від села Бубнище на території Поляницького регіонального парку.

Скелі, заввишки до 80 м, утворились більше 70 млн років тому на дні моря. У І тис. до н.е. кельтські племена створили тут язичницьке святилище. Із появою християнства їх перетворили на печерний монастир. У XVII-XVIII ст. тут таборували опришки, які використовували печери під сховище. Саме на честь їхнього легендарного ватажка Олекси Довбуша і назвали унікальний скельний комплекс.

Голець, Одинець, Відьма, Кінь, Безіменна, Броня, Лялька, Велика Австрійка – все це старовинні імена незвичних за формами кам'яних гігантів, що нагадують дивовижних істот. Трапляються і сучасні – Валіза Сальвадора Далі, Веселий Роджер, Поцілунок собаки-барабаки, Бурчання ягнят. На скелях можна сміливо пролізти крізь ущелину Чистилище шириною 22 см, розгадати "петрогліфи", побачити Лева, Серце Довбуша і насолодитись неймовірними карпатськими краєвидами з 80-метрової висоти.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...