
В Україні викрили групу фальшивомонетників, які продавали підроблені долари. Злочинці виготовляли підроблені банкноти номіналом у 100 доларів зразка 2006 року. При цьому фальшивки мали високу якість. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки (БЕБ), передають Патріоти України.
Злочинну групу викрили детективи Територіального управління БЕБ у Києві спільно із СБУ. Схему організував львів'янин та залучив до неї мешканців Ужгорода та Києва. У столиці група планувала продати чергову партію фальшивих купюр – півмільйона доларів. Один із фігурантів був затриманий прямо при спробі збуту 50 тисяч підробленої іноземної валюти.
Правоохоронці провели обшуки у Києві, Львові та Ужгороді. За їх результатами було виявлено та вилучено понад 70 тис. доларів, з них 50 – з ознаками підробки.
"Наразі одного з фальшивомонетників, причетного до організації злочинної групи, затримано. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 1,4 млн грн", – йдеться у повідомленні.
Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру двом спільникам. Досудове розслідування продовжується.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...