Схожа на футбольний м'яч з лапами: В Австралії знайшли найбільшу в світі жабу (фото)

В Австралії знайшли величезну очеретяну жабу, яка шокувала своїми розмірами. Вона може побити світовий рекорд Гіннеса. Жабу знайшли в тропічному лісі на півночі Австралії. Доглядачі парку Карлі Грей прозвали її "Тоадзіллою" (від слова Toad - ропуха), повідомляють Патріоти України.

"Монстр" в шість разів більше середньої жаби, важить 2,7 кг і може побити світовий рекорд. Жаби, які вперше були завезені в Австралію в 1935 році, є одним з найнебезпечніших шкідників країни, і в даний час їх чисельність оцінюється в сотні мільйонів", - зазначено в статті.

Доглядачі парки, де жила жаба, спочатку навіть не повірили, що вони побачили настільки величезну особина. Вони думали, що перед ними муляж або іграшка. Доглядачі жартують, що жаба схожа на футбольний м'яч з лапами.

"Тоадзіллу" принесли на базу вчених, де її зважили. Дослідники здогадувалися, що вона чимало важить, але не думали, що настільки. Виявилося, вага жаби - 2,7 кг.

"Поточний світовий рекорд Гіннеса для найбільшої жаби - 2,65 кг - був встановлений домашньою жабою в Швеції на ім'я Прінсен в 1991 році", - додали в BBC.

Дослідники розповіли, що жаба харчується комахами, рептиліями, дрібними ссавцями. Вона їсть все, що поміщається в рот. Відзначається, що цей отруйний "монстр" приносить чимало шкоди в Австралії, адже там немає тварин, які могли б ними харчуватися.

Джерело: ВВС

Замість "розп’ятого хлопчика": Окупанти запустили фейк про вбивство "азовцями" в Маріуполі жінки, але все пішло не так

середа, 7 червень 2023, 18:28

Росіяни продовжують вигадувати "звірства українських нацистів" на території України. Вони виали "шокуючу історію" про зґвалтовану у Маріуполі жінку, якій після смерті на животі тупим предметом нашкрябали свастику. Однак з черговою "жертвою нацистів" ро...

Мобілізація в Україні: Хто із призовників може отримати штраф від 5100 до 8500 гривен і за що будуть карати

середа, 7 червень 2023, 17:56

Мобілізація в Україні триває до 18 серпня. Військовозобов'язані чоловіки можуть отримати повістку в будь-якому громадському місці, а військовий квиток їх просять пред'явити навіть при прийомі на роботу. Якщо не стати на військовий облік, то можна отрим...